Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySzklane krawędzie

Niestandardowe podwójne uszczelnienie ze ściętymi krawędziami do zabezpieczania budynków / dekoracji

Orzecznictwo
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteś uczciwym dostawcą, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z U

—— Louis

Jakość jest bardzo dobra i warto polegać

—— Amy

Im Online Czat teraz

Niestandardowe podwójne uszczelnienie ze ściętymi krawędziami do zabezpieczania budynków / dekoracji

Chiny Niestandardowe podwójne uszczelnienie ze ściętymi krawędziami do zabezpieczania budynków / dekoracji dostawca
Niestandardowe podwójne uszczelnienie ze ściętymi krawędziami do zabezpieczania budynków / dekoracji dostawca Niestandardowe podwójne uszczelnienie ze ściętymi krawędziami do zabezpieczania budynków / dekoracji dostawca

Duży Obraz :  Niestandardowe podwójne uszczelnienie ze ściętymi krawędziami do zabezpieczania budynków / dekoracji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: pakowanie ze sklejki
Czas dostawy: 25 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: MIESIĄC: 10000 CZĘŚCI
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Funkcja: eep warm artist izolacja akustyczna izolacji rozmiar: Niestandardowy projekt dostępny
Dostępne kamingi: mosiądz, nikiel, patyna. Galwanotechnika: chrom, czarny chrom, satyna nikiel
aplikacji: Budynek Struktura: Wydrążony

Fazowane szkło jest zwykle wytwarzane przez pobieranie grubego szkła i tworzenie skośnego cięcia powierzchni (fazowania) wokół całego obrzeża. [1] Bevels pełnią rolę pryzmatów w świetle słonecznym, tworząc ciekawą dyfrakcję koloru, która zarówno podkreśla działanie szkła, jak i zapewnia spektrum kolorów, które zwykle nie występują w przezroczystym szkle float.

Fazowane szkło może być uzyskane jako klastry, które są ułożone w celu stworzenia określonego projektu. Mogą się one różnić od prostych trzech lub czterech elementów, często używanych w górnych światłach (powszechnie znanych jako rygle) okien i ogrodów zimowych, do bardziej złożonych kombinacji wielu elementów, odpowiednich do większych paneli, takich jak drzwi i zasłony boczne (znane w drzwiach) przemysł jako sidelites).

Do wykonania projektów zastosowano również szkło fazowane z przezroczystym i kolorowym szkłem teksturowanym. Szkło teksturowane ma zazwyczaj grubość 1/8 cala i ma wyraźną widoczną teksturę.Szpowielone szkło jest typowo wykonane z płyty szklanej o grubości 1/4 ", ale dla większych okien zastosowano grubości do 1/2". może się różnić w zależności od pożądanego efektu Połączenie szkła ukośnego jest zestawione ze szkłem teksturowanym, tworząc dramatyczne efekty wizualne.

Nowoczesne zukosowane szkło jest maszynowo wykonane. Zautomatyzowanie tego tradycyjnego ręcznego rzemiosła ułatwiono dzięki opracowaniu plastikowych tarcz do gratowania metali, które zapewniły odpowiednie wygładzenie powierzchni czołowej szkła bez trudności związanych z tradycyjnymi tlenkami glinu i naturalnymi kamieniami wygładzającymi piaskowca. Najlepsze naturalne kamienie wygładzające pochodziły z kamieniołomu w Newcastle w Anglii i były okrągłymi kołami z centralnym otworem o średnicy kilku stóp i grubości 8 cali. Jakość kamienia była podyktowana konsystencją piaskowca, ponieważ każda niedoskonałość podrapałaby szkło Te duże kamienie wygładzałyby szorstkie zadrapania powstające w procesie szlifowania, a rodzaj urządzenia do szlifowania i wygładzania zależał od tego, czy tworzy się linię prostą, czy na zewnątrz, czy w zakrzywionych skosach. Talerz pokryty cienką zawiesiną węglika krzemu i wody Krzywe wewnętrzne zostały zmielone na ściernicy z węglika krzemu o odpowiednim ziarnie z wodą płynącą na kole. Wygładzanie powierzchni gruntu zostało wykonane przy użyciu kamienia Newcastle dla zewnętrznych krzywizn i skosów prostych oraz koło szlifierskie o kształcie stożka, o stosunkowo drobnym ziarnie tlenku glinu, pomimo zalet plastikowych kół wygładzających, chrupkości krawędź skosu jest lepsza od kamienia wygładzonego tradycyjnie z fazowanymi kawałkami i może odróżnić ręcznie ukosowane szkło. Ostatnim etapem było polerowanie zukosowanej powierzchni za pomocą koła filcowego z zawiesiną wody i optycznego proszku do polerowania. Nierzadko zdarzały się elementy z kombinacją krzywej zewnętrznej i wewnętrznej oraz skosów prostych. Celem było uzyskanie równej szerokości fazowania, nawet grubości krawędzi bez faset w skosie i ostrej krawędzi skosu. Na początku XX wieku w Stanach Zjednoczonych nierzadko zdarzało się, że widziano owalne szklane drzwi o długości 5 cali z 2 "szerokimi skosami na płycie szklanej o grubości 3/8 cala. Tworzenie takich faz wymagało dwóch rzemieślników pracujących jako zespół.

Okno kroku to inny rodzaj okna optycznego, wygodnie jest obserwować urządzenia przez okno, a także oddzielać niektóre zakłócenia, takie jak kurz.

W porównaniu do okna optycznego, okno stopniowe ma platformę, która może lepiej pasować do wyposażenia, zwłaszcza te, które mają unikalne zaprojektowane urządzenia.

Materiał szklany przezroczyste szkło float, ultra-przezroczyste szkło float (szkło o niskiej zawartości żelaza), szkło o niskiej zawartości e-szkła, szkło matowe (szkło trawione kwasem), szkło do piaskowania, szkło brązowe, szkło szare, szkło ornamentowe, szkło borokrzemianowe, szkło ceramiczne, szkło powlekane itp.
Rozmiar zgodnie z wymaganiami klienta
Kształt prostokątny, okrągły, eliptyczny, półelastyczny, sześciokątny lub inny specjalny kształt
Kształt krawędzi prosty, okrągły, fazowany, schodkowy itp.
Praca z krawędzią pojawiły się krawędzie, szlifowane krawędzie, polerowane krawędzie itp.
Narożniki stępione rogi, zaokrąglone rogi lub ścięte rogi
Wiercenie normalne otwory lub pogłębiacze (zgodnie z wymaganiami klienta)
Druk sitodruk z czarnym, białym, szarym, złotym, brązowym, czerwonym, żółtym, efektem piaskowania itp. (kolor zgodny z dyrektywą RoHS)
Ruszenie En60598, En12150 itp. (Wysokie bezpieczeństwo, po wystąpieniu pękania szkła hartowanego, szkło może rozbić się na małe fragmenty, które są nieszkodliwe dla ludzkiego ciała)
Uszczelka skrzynie ze sklejki z przekładką papierową, które są solidne i wykwintne
Główne Produkty

okap szklany, szkło lodówki, szkło piekarnika, szkło kominkowe elektryczne, szkło instrumentalne, szkło oświetleniowe, szkło klimatyzatora, szkło pralki, szkło okienne, szkło rastrowe, szkło ekranowe itp.

W roztworze szkła mieszane farby lub piec farby na powierzchni szkła, mogą być wykonane w kolorowe szkło. Stosowane do przedmiotów sztuki. Szkło jest wykorzystywane do produkcji ozdoby, takie jak komin i wazon, ale słowa najczęściej z ogromnym kościelnym Windows. szkło Technologia produkcji okien dla budowy gotyckiego kościoła osiągnęła swój szczyt w średniowieczu. Okna witrażowe mogą nie tylko wnieść światło do kościoła, ale także zapewniają dekorację i mogą być wykorzystane w historii biblii
Informacje o produkcie

Jeśli podoba Ci się nasze produkty, prosimy o kontakt z nami.

Szczegóły kontaktu
Changshu Sysen glass products Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: info

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)