• Odporny na huragan - dekoracyjne szkło panelowe do użytku w mieszkaniu lub w domu
  • Odporny na huragan - dekoracyjne szkło panelowe do użytku w mieszkaniu lub w domu
  • Odporny na huragan - dekoracyjne szkło panelowe do użytku w mieszkaniu lub w domu
  • Odporny na huragan - dekoracyjne szkło panelowe do użytku w mieszkaniu lub w domu
Odporny na huragan - dekoracyjne szkło panelowe do użytku w mieszkaniu lub w domu

Odporny na huragan - dekoracyjne szkło panelowe do użytku w mieszkaniu lub w domu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA
Numer modelu: S026

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 kawałek
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: pakowanie sklejki
Czas dostawy: 25 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 8000 sztuk miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Pakiet: drewniane opakowanie Użycie: Zastosowanie w mieszkaniu lub w domu
styl: Nowoczesny Nazwa produktu: Szklane drzwi przesuwne dekoracyjne
aplikacji: Budynek Orzecznictwo: IGCC IGMA
Typ firmy: Producent Rodzaj szafki ściennej: Narożne szafki ścienne, podwójne
High Light:

Dekoracyjne panele szklane

,

architektoniczne panele szklane

opis produktu

Odporny na huragan - dekoracyjne szkło panelowe do użytku w mieszkaniu lub w domu

Odporny na huragan dekoracyjny panel szklany do użytku w mieszkaniu lub w domu

Dlaczego dekoracyjne drzwi szklane idealnie pasują do Twojego domu?

Wszyscy słyszymy termin „apel krawężnika”, który pojawia się w naszych domach, ale dlaczego to w ogóle ma znaczenie? Ma to znaczenie, ponieważ kiedy nadszedł czas, aby sprzedać swoje skromne miejsce zamieszkania, im więcej uroku, tym lepiej. Mówiąc najprościej, uroku zwiększa wartość domu.

Twoje drzwi wejściowe mają ogromny wpływ na uroki twojego domu. Nie wspominając o tym, że to pierwsza rzecz, którą widzą goście odwiedzający Twój dom. Jeśli okaże się, że twoje obecne drzwi rozpadają się i nie robią nic, aby pomóc uroku domowi, być może nadszedł czas na nowe drzwi wejściowe .

Istnieje wiele funkcji, które można dodać do drzwi wejściowych, które zwiększą ich atrakcyjność - jedną z nich jest szkło dekoracyjne. Dowiedz się wszystkiego o szkle dekoracyjnym i dlaczego warto włączyć go do projektu domu.

Temat szklenia obejmuje wiele aspektów, w tym emisyjność (przenikanie ciepła), przepuszczalność światła, wartość izolacyjną, zapobieganie wyciekom, odporność na wiatr, akustykę, szczeliwa i względy architektoniczne.

Przyciemniane szyby

Przezroczyste szkło nadaje drzwiom wejściowym klasyczny i dopracowany wygląd, ale jest mniej pożądane pod względem prywatności. Jeśli szukasz prywatności, przezroczyste szkło nie jest dla Ciebie rozwiązaniem. Tam właśnie pojawia się dekoracyjne szklane drzwi - a dokładniej matowe i nieprzezroczyste szkło.

Matowe szkło rozmywa wnętrze i na zewnątrz, co nie pozwala ludziom patrzeć na twój dom, ale nadal przepuszcza światło słoneczne. Jeśli nie jesteś fanem tego, jak wygląda szkło matowe, istnieją również inne opcje nieprzezroczystego szkła, które mogą wprowadzić dodatkowy charakter do drzwi wejściowych.

Korzyści z dekoracyjnego szkła drzwi

Bez względu na to, z jakiego rodzaju szkła korzystasz, wszystkie zapewniają podobne korzyści.

Dostosowywanie

Czy jesteś fanem kolorów? Jeśli tak, to witraż jest dla Ciebie. Chcesz mieć skomplikowany projekt, ale kolor nie jest twoją filiżanką herbaty? Rzeźbione szkło najlepiej pasuje. Czy prywatność jest Twoim głównym zmartwieniem? Rozwiązaniem dla twoich drzwi wejściowych jest szyba prywatności.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz szkło rzeźbione, witrażowe, czy prywatne, jedno dotyczy wszystkich trzech rodzajów szkła. Można je dostosować do potrzeb projektowych domu. Dzięki wielu dostępnym prostym i eleganckim opcjom możesz mieć pewność, że znajdziesz dla siebie idealny projekt.

Rodzaje dekoracyjnych drzwi szklanych

Dostępnych jest kilka stylów szkła dekoracyjnego. Każdy typ działa na swój sposób, zapewniając niepowtarzalny dotyk każdemu wejściu.

Rzeźbione szkło

Rzeźbione szkło jest dokładnie tak, jak brzmi - szkło z wyrzeźbionym wzorem. Powodem, dla którego rzeźbione szkło jest tak popularne, jest tak duża różnorodność. Opcje projektowania są nieograniczone i na pewno znajdziesz coś, co będzie pasować do stylu Twojego domu.

Ponieważ szkło jest dosłownie rzeźbione, możesz dotknąć rowków tego projektu, przesuwając po nim palce. Jeśli nie podoba ci się to, jedna z innych opcji szkła dekoracyjnego jest prawdopodobnie lepsza dla ciebie.

Witraż

Witraż, znany również jako szkło artystyczne, jest najczęściej spotykany w kościołach i muzeach, ale nie powinno cię to zastraszać. Coraz więcej właścicieli domów decyduje się na tę dekoracyjną opcję szklanych drzwi z prostego powodu - jest absolutnie piękny bez względu na jego projekt. Witraż nadaje elegancji i kolorowi typowo nudnej części zewnętrznej części domu.

Ponadto jest bardzo wszechstronny. Istnieje tak wiele opcji projektowania, które pasują do wyglądu każdego domu. Ponieważ witraż jest zalecany jako element akcentujący, najlepiej jest go stosować w drzwiach wejściowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Odporny na huragan - dekoracyjne szkło panelowe do użytku w mieszkaniu lub w domu czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.