• Comfort Sweep Easy Dekoracyjny panel szklany 3 mm-19 mm Przezroczysty odcień / szkło odblaskowe
  • Comfort Sweep Easy Dekoracyjny panel szklany 3 mm-19 mm Przezroczysty odcień / szkło odblaskowe
Comfort Sweep Easy Dekoracyjny panel szklany 3 mm-19 mm Przezroczysty odcień / szkło odblaskowe

Comfort Sweep Easy Dekoracyjny panel szklany 3 mm-19 mm Przezroczysty odcień / szkło odblaskowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA
Numer modelu: S011

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: pakowanie ze sklejki
Czas dostawy: 25 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 8000 SZTUK MIESIĄC
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Struktura: Stałe kształt: Mieszkanie
Dostępne kamingi: mosiądz, nikiel, patyna. Kolor: Wyczyść, Zielony, Niebieski itp.
aplikacji: Budynek Orzecznictwo: IGCC IGMA
High Light:

Dekoracyjne szklane panele

,

architektoniczne szklane panele

opis produktu

Comfort Sweep Easy Dekoracyjny panel szklany 3 mm-19 mm Przezroczysty odcień / szkło odblaskowe

KOLEKCJA KLASYCZNA

Równie elegancki i ciepły styl klasyczny wyznaczają szlachetne, harmonijne linie
i jest synonimem wyrafinowania. Nasze klasyczne drzwi będą inspirować szacunek i
zapewnić ciepło i bogactwo swojej rezydencji

Komfortowy odskok Łatwy panel Szkło 3 mm-19 mm Przezroczyste szkło barwione i odblaskowe

Szklane panele szklane GlassCraft to Quality Crafted ™ w naszych warsztatach, aby zapewnić Ci doskonałe kunszt i eleganckie wzornictwo. Nasze szklane drzwi ozdobne i boczne mają potrójne grube panele IG, które trwale uszczelniają dekoracyjny panel szklany wewnątrz dwóch arkuszy hartowanego szkła bezpiecznego. Panele te poprawiają bezpieczeństwo, wydajność energetyczną i chronią ukosowany panel szklany przed ewentualnym pęknięciem szkła. Zarówno w pełni fazowane panele szklane, jak i ukośne / teksturowane panele szklane posiadają ręcznie krojone i ręcznie ukosowane szklane kołki i kleksy, aby zmaksymalizować blask i blask każdej szklanej konstrukcji.

W Comfort King naszym celem jest pomóc Ci znaleźć idealne drzwi do Twojego domu. Właśnie dlatego drzwi są budowane specjalnie dla Ciebie, nie modeli magazynowych, ponieważ daje to większą kontrolę nad produktem końcowym: kolory i plamy, sprzęt i dekoracyjne wstawki szklane to wszystkie aspekty, które możesz zmienić dla bezpieczeństwa, wygody i wygody. Zamów pojedyncze drzwi lub podwójne drzwi, a nawet wyjmij sidelite i pawęż nad drzwiami; dodaj do niego szkło dekoracyjne. Chcemy współpracować z Tobą, aby stworzyć najlepsze drzwi do Twojego domu.

Domy są w każdym kształcie, wielkości i stylu. Tak więc, niezależnie od tego, czy Twój dom jest stary czy nowy, duży czy mały, Współczesny czy Kolonialny, znalezienie stylu szkła, który pasuje do tego, co masz, jest ważne.

Projektanci Trimlite to rozumieją. Stworzyli projekty, które są proste do zawiłości, jasne i niejasne. To tutaj spotykają się solidne metale, teksturowane i fazowane szkło, aby stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Każdy jest inny, podobnie jak projekty Trimlite.

Niech Trimlite pomoże ci stworzyć frontowe wejście, które będzie centralnym punktem Twojego domu i prawdziwym odzwierciedleniem twojego gustu i stylu. Teraz nadszedł czas, aby wybrać.

Ręcznie dekorowane szklane panele Trimlite pozostają wierne swoim witrażowym korzeniom.
Używanie metali ciężkich, w których wszystkie złącza są lutowane ręcznie, zapewnia, że ​​panele będą wystarczająco mocne, aby wytrzymać codzienne użytkowanie.

Wybór najwyższej jakości szkła i skosów firmy Trimlite, dzięki którym ich projekty ożywają, są ręcznie cięte i dopasowane. Należy zauważyć, że bąbelki, linie, drobne niedoskonałości powierzchni lub przebarwienia są cechami wszystkich ręcznie wykonanych szkieł. Nie są uważane za wady.

Po zmontowaniu panel przechodzi gruntowny proces czyszczenia i kontroli. Ta dbałość o szczegóły to gwarancja jakości dla Trimlite

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Comfort Sweep Easy Dekoracyjny panel szklany 3 mm-19 mm Przezroczysty odcień / szkło odblaskowe czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.