Bezpieczeństwo Szkło Płyty Szkło, Architektoniczne Ozdobne Drzwi Panele Szkła

Bezpieczeństwo Szkło Płyty Szkło, Architektoniczne Ozdobne Drzwi Panele Szkła

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA
Numer modelu: S121

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 PCS
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Pakowanie sklejki
Czas dostawy: 25 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 8000 CZĘŚCI MIESIĘCY
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Specjalna funkcja: Bezpieczeństwo typu: Drzwi wejściowych
Pakowanie:: Papier / plastik / drewno Dostępne są otwory elektroplatacyjne: Chrom, czarny chrom, nikiel satyna
Transportu: Statku lub powietrza Orzecznictwo: IGCC IGMA CCC
Nazwa handlowa: Sysen Projekt: Zgodnie z prośbą
High Light:

Dekoracyjne panele szklane

,

panele szklane architektoniczne

opis produktu

Bezpieczeństwo Szkło Płyty Szkło, Architektoniczne Ozdobne Drzwi Panele Szkła

Bezpieczeństwo Szkło Płyty Szkło, Architektoniczne Ozdobne Drzwi Panele Szkła

Dekoracyjne szkło to świetny sposób na świerk w dowolnej przestrzeni życiowej bez zbytniego wydatku; To jest łatwy sposób, aby światło naturalne trafiało w Twoją przestrzeń bez poświęcania prywatności. Niezależnie od tego, czy renowujesz dom, budujesz nowy dom czy po prostu poszukujesz specjalnego akcentu na twój obecny wystrój, szkło dekoracyjne może być dla Ciebie tylko rzeczą!

Większość systemów drzwi na świecie wykorzystuje ten sam podstawowy panel drzwiowy i bardzo podobny sprzęt, więc oczywistym wyróżnikiem jest użyty szkło dekoracyjne. Dlatego stworzyliśmy największą i najszerszą ofertę jednostek szkła dekoracyjnego dostępnego na rynku światowym - pomagając sprzedawać drzwi z zyskiem.

Aby zapewnić ostateczny dotyk do nowych oknów lub stworzyć wspaniałe wrażenia w nowych drzwiach, seria paneli dekoracyjnych Diamond Glass z pewnością spełni Twoje wymagania. W naszej fabryce w Dublinie przez naszych wykwalifikowanych rzemieślników, szklana seria Diamond Decor łączy w sobie szeroki wybór zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych wzorów, przystosowanych do każdego domu.

Jeśli masz specjalny projekt na zamówienie, który chcesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie, skontaktuj się z nami i chętnie się zgodzimy.

 • Niezależnie od tego, czy jest to prosta wymiana szyby pojedynczej czy podwójnej, a nawet zamykanie oryginalnego szkła w nowe, podwójne szyby, oferujemy wiele usług, w tym:

  -Clekierowe szkło ołowiane

  -projekty tradycyjne lub na zamówienie

  - opcje lutowane i nie lutowane

  - Zmienianie wielkości ołowiu i kolorów

  -Eskapsułowane podwójne szyby

  Jako wiodący dostawcy szkła działający w Chinach, nasz zespół techników jest wysoko wykwalifikowany i doświadczony, aby wykonywać wszystkie miejsca pracy na najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Twoja własność może korzystać z naszych usług, nie wahaj się skontaktować się z nami dzisiaj.

1. Zastosowanie przezroczystej powłoki metalicznej.
Szkło z powłoką tlenku metalicznego nazywa się szkłem o niskiej emisyjności (znanym również jako Low-E). Będziesz także miał korzyści z zakresu ochrony przed promieniowaniem słonecznym, które uszkadzają dywany i tkaniny.

Fenplast oferuje opcjonalnie w swoich okularach izolacyjnych typu towary i jednostki odpowietrzające, szkło Low-E ES ©, mające na celu maksymalizację potencjału energetycznego okna drzwi za pomocą wyjątkowego wskaźnika ER (Energy Rating).


2. Wymień powietrze pomiędzy dwiema szybami szkła gazem obojętnym .

Gaz obojętny pomiędzy dwoma szybami zmniejsza przewodność (w porównaniu do powietrza) i zwiększa temperaturę wewnętrznej powierzchni szkła izolacyjnego. Argon jest gazem najczęściej używanym.

Wszystkie szkło izolacyjne produkowane przez firmę Fenplast są wstrzykiwane gazem argonowym do minimalnego i certyfikowanego napełnienia 95%, co zapewnia ciepło domu bez dodatkowych kosztów.

3. Izolacyjna przegroda szklana .

Przerzutka szklana to część, która oddziela obie szyby wzdłuż obwodu szkła izolacyjnego, co pozwala zredukować przewodność i zapewnia doskonałą izolację.

Dostępnych jest kilka typów izolacyjnych dystansowników do szkła i wypełnienie tej funkcji przy różnym stopniu sukcesu.
Fenplast używa izolacyjnego dystansu, który jest zatwierdzony przez NASA i wykonany z doublesealed strukturalnej krawędzi piany o nazwie Super Spacer TM . Ten typ ma wszystkie zalety niemetalicznego izolatora szklanego, przy zachowaniu cech trwałości i retencji gazu, które spełniają najwyższe międzynarodowe standardy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Bezpieczeństwo Szkło Płyty Szkło, Architektoniczne Ozdobne Drzwi Panele Szkła czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.