• Wysoka wytrzymałość Przezroczyste szklane panele ze szkła dekoracyjnego do budynków
  • Wysoka wytrzymałość Przezroczyste szklane panele ze szkła dekoracyjnego do budynków
  • Wysoka wytrzymałość Przezroczyste szklane panele ze szkła dekoracyjnego do budynków
Wysoka wytrzymałość Przezroczyste szklane panele ze szkła dekoracyjnego do budynków

Wysoka wytrzymałość Przezroczyste szklane panele ze szkła dekoracyjnego do budynków

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA
Numer modelu: S022

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: pakowanie ze sklejki
Czas dostawy: 25 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 8000 SZTUK MIESIĄC
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Struktura: Hollow, Solid rozmiar: Niestandardowy projekt dostępny
Dostępne kamingi: mosiądz, nikiel, patyna. Dostępne krzywki galwaniczne: chrom, czarny chrom, satyna nikiel
aplikacji: Budynek Orzecznictwo: IGCC IGMA
Zalety: bezpieczeństwo, wysoki poziom wzmocnienia, dźwięk
High Light:

Dekoracyjne szklane panele

,

architektoniczne szklane panele

opis produktu

Wysoka wytrzymałość Przezroczyste szklane panele ze szkła dekoracyjnego do budynków

więcej kolorowych dekoracyjnych drzwi szklanych, przezroczystego jednolitego szkła "cynku", "patyny" lub "niklu"

Piękne drzwi i szkło mogą pomóc w zdefiniowaniu charakteru domu. Podobnie jak eleganckie meble, stają się ważną częścią projektu. Tradycyjny styl łączy w sobie jasne fazowane i fazowane szkło z miedzianą, cynkową, ołowianą lub cynkowo-czarną patyną. Każde zukosowane szkło jest ręcznie cięte i ręcznie polerowane osobno dla maksymalnej przejrzystości. Każdy mosiądz, cynk lub ołowiany jest indywidualnie cięty, sklejany, montowany, lutowany i wykończony prawdziwym staroświeckim rzemiosłem. Energooszczędne potrójnie oszklone szkło izolacyjne poprawia bezpieczeństwo i pomaga chronić fazowany szklany panel poprzez całkowite uszczelnienie gotowego urządzenia.

Tradycyjny styl łączy w sobie jasne fazowane i fazowane szkło z miedzianą, cynkową, ołowianą lub cynkowo-czarną patyną.

Każde zukosowane szkło jest ręcznie cięte i ręcznie polerowane osobno dla maksymalnej przejrzystości.

Każdy mosiądz, cynk lub ołów jest indywidualnie cięty, sklejany, składany, lutowany i wykończony oryginalnym, starodawnym kunsztem.

Piękne drzwi i szkło mogą pomóc w zdefiniowaniu charakteru domu.

Podobnie jak eleganckie meble, stają się ważną częścią projektu.

Największe wykorzystanie naszych szklanych paneli znajduje się w drzwiach mieszkalnych. Te szklane panele są produkowane w różnych rozmiarach i teksturach ze szkła z mosiężnymi, cynkowymi, ołowiowymi lub czarnymi paskami szklanymi (przyszły). Firma oferuje szeroką gamę kolorów, wzorów i rodzajów szkła, aby spełnić specyficzne potrzeby klientów. Panele szklane są dostępne jako szkło pojedyncze o średnicy 1/4 cala lub jako potrójnie szklone szkło izolacyjne 5/8 "" do 1 "". Oferujemy również standardowe mahoniowe drzwi i bezpieczne szkło wraz z niestandardowymi szkłami z projektów lub szkiców dostarczonych przez klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy niestandardowy typ bramy w połączeniu ze standardowymi lub niestandardowymi projektami paneli szklanych.

Firma sprzedaje te produkty także dystrybutorom, którzy odsprzedają produkty do budownictwa domów. Klienci mogą odwiedzać nasz salon wystawowy, przeglądać próbki i kupować bezpośrednio.

Opisy drzwi

Nazwa pod każdym drzwiami to coś więcej niż sposób na porządkowanie naszych plików. Daje ci wgląd w to, co dostajesz przy każdych drzwiach ...

Nazwy takie jak "Kallima" lub "Alys" odnoszą się do projektu szkła w każdym z drzwi lub ścian bocznych.

"Cynk", "patyna" lub "nikiel" odnoszą się do wykończenia wzoru szkła. To jest właściwie nazywane "camingiem".

Cztery cyfry to wymiary w calach szkła, więc 2236 wynosi 22 "x 36". Sidelites są bardziej wąskie, więc rozmiary tam są zwykle 8 "x 48" lub coś podobnego, stąd numer 0848.

Drzwi pokazane na biało mogą być barwione lub malowane w praktycznie dowolnym kolorze, więc zacznij wyobrażać sobie idealne drzwi do swojego domu!

Piękno i siła.

Szkło dekoracyjne w każdym z drzwi Kento ma w rzeczywistości trzy warstwy. Projekt jest tworzony w środkowej warstwie, pomiędzy taflami wewnątrz i na zewnątrz szkła, aby chronić delikatną pracę, pokazując wzór w pięknych akcentach.

Caming odnosi się do metalowych pasków, które łączą ze sobą kawałki szkła w każdym projekcie. Tradycyjnie wykonywane w ołów, odbywa się to za pomocą materiałów innych niż niebezpieczne. Kento zwykle oferuje kamuflaż w wykończeniach patynowanych, cynkowych lub niklowych, chociaż tylko jedna z nich może być pokazana dla każdego z drzwi.

Niektóre szyby drzwiowe są pokryte sitodrukiem, co oznacza, że ​​konstrukcja jest piaskowana bezpośrednio w szkle, a nie tworzona przez łączenie oddzielnych elementów. Kento ma design i wykończenie dla każdego gustu i otoczenia.

Jesteśmy bardziej kolorowi, niż mogłoby się wydawać!

Jednym z wyzwań związanych z prezentacją naszej kolekcji drzwi jest to, że możliwości wykraczają daleko poza dostępną przestrzeń. Kento oferuje drzwi w każdym możliwym do wyobrażenia kolorze i stylu, a próbki, które tu zobaczysz, zapewne zaostrzą twój apetyt, ale nie pozwól im ograniczyć myślenia. Zapytaj swojego lokalnego dystrybutora o wybrane kolory i styl. Kento jest twoją otwartą bramą do nieskończonych możliwości projektowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wysoka wytrzymałość Przezroczyste szklane panele ze szkła dekoracyjnego do budynków czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.