• Wizualna tekstura Dekoracyjna łazienka Okna szklane, niestandardowe szklane panele okienne Nieprzejrzystość
  • Wizualna tekstura Dekoracyjna łazienka Okna szklane, niestandardowe szklane panele okienne Nieprzejrzystość
Wizualna tekstura Dekoracyjna łazienka Okna szklane, niestandardowe szklane panele okienne Nieprzejrzystość

Wizualna tekstura Dekoracyjna łazienka Okna szklane, niestandardowe szklane panele okienne Nieprzejrzystość

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA
Numer modelu: S010

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: pakowanie ze sklejki
Czas dostawy: 25 dni
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 10000 PECEC MIESIĄC
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Funkcja: zachować izolację akustyczną izolacji cieplnej artysty rozmiar: Niestandardowy projekt dostępny
Dostępne kamingi: mosiądz, nikiel, patyna. aplikacji: Budynek
Orzecznictwo: IGCC IGMA Grubość: 16-30 mm
typu: Szkło float
High Light:

Szyba okienna

,

szyba ze szkła dekoracyjnego

opis produktu

Wizualna tekstura Dekoracyjna łazienka Okna szklane, niestandardowe szklane panele okienne Nieprzejrzystość

Wizualna tekstura Dekoracyjna łazienka Okna szklane, niestandardowe szklane panele okienne Nieprzejrzystość

O systemie Tudor Windows, ołowiowym szkle i witrażu:
Jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów architektury Tudorów jest zastosowanie paneli ze szkła ołowiowego w ciężkich oknach szprosowych Tudor. Autentyczne okno Tudor składa się z paneli ze szkła ołowiowego, zwykle złożonych z małych okien w geometryczne wzory. Powód dla małych okien jest prosty - w czasach Tudorów (1479 - 1607) szkło nie mogło być większe. W rzeczywistości szkło w tamtych średniowiecznych czasach było prawdziwym luksusem. Dlatego okna Tudorów zwykle były małe w skromnych domach. Tylko więksi rezydenci mogli sobie pozwolić na znaczne ilości szkła. Naturalnie oświetlone wnętrza były wysoko cenione. Ten wzorzec projektowania zaczął się w kościołach, w których światło przepływało przez cudowne szklane panele okienne - wiele razy z wbudowanymi barwionymi i malowanymi kolorami szkła wypełniającymi pokój i duszę. Ten sam efekt był poszukiwany w oknach Tudorów większych rezydencji, takich jak dwory i zamki, a następnie w końcu zrzucony na mniejsze domy. Dwa najczęściej spotykane wzory ze szkła ołowiowego znalezione w oknach Tudorów w tych historycznych domach to prostokątne i diamonowane szyby. Jednak istniały niezliczone inne wzory, które stawały się coraz bardziej złożone w miarę upływu czasu. Bardzo modne było, aby portale członków rodziny były malowane w szyby jako przyciągające światło. Innym popularnym motywem była heraldyka lub herb właściciela. Szyby tych okien Tudorów były w większości połączone za pomocą wstęg ołowianych lub cynkowych "cames", które zostały połączone płynnym metalem. Te klocki były pierwotnie ręcznie robione i znacznie silniejsze niż współczesne wersje. Współczesne panele okien Tudora nieco się zmieniły. Zwykle rozmiar przychodzący został zmniejszony (niestety), a czas i ostrożność wprowadzone do panelu uległy w wielu przypadkach zmniejszeniu. Wielkość klatki w historycznych oknach wynosiła 0,5 cala lub więcej! Współczesne wymagania dotyczące izolacji zwykle wymagają zainstalowania szklanych paneli wewnątrz innej szyby - zazwyczaj podwójnie izolowanej. Ta technika zapewnia skuteczną izolację, ale niestety zmniejsza wpływ okna Tudora z zewnątrz. Średniowieczne panele były zwykle montowane w drewnianej lub stalowej ramie i w większości nie były ruchome. Jednak w banku okien Tudorów wiele razy znajdował się co najmniej jeden panel, który można było otworzyć za pomocą mechanizmu skrzydła, który był obsługiwany za pomocą zatrzasku (zamka) i "wspornika", który pozwoliłby na ustawienie odległości otwierania okna Tudor przez operator. Pobyty były wielokrotnie dekoracyjne i zwykle wykonane z kutego żelaza. Okna Tudora wymagają prętów podtrzymujących, zwanych "prętami zbrojeniowymi", co jakiś czas - powinno być zapewnione wsparcie prętów zbrojeniowych na każde 12 liniowych stóp obwodu okna.

INFORMACJE O PRODUKCIE

Rozmiar 22 * 64 cali
Grubość profilu aluminiowego 16-30 mm
Obróbka powierzchniowa Malowanie proszkowe, elektroforeza, druk transferowy ciepła
Kolor Zobacz poniżej
Szkło Podwójne przeszklenie 4 + 8A + 4mm
Opcja szkła Szkło bezbarwne, szkło laminowane, szkło barwione, szkło Low-E, szkło matowe, szkło hartowane
Podanie Sypialnia, łazienka, Ketchen
Sprzęt komputerowy 1) Chińska najpopularniejsza marka. 2) sprzęt ROTO, SIEGENIA, HOPO
Cecha Łatwy w montażu i otwieraniu. Wodoodporny, dźwiękoszczelny, odporny na korozję, izolacja cieplna
Korzyść

Odporność na warunki atmosferyczne / Ekologiczny / Trwała wydajność / Łatwa

czyścić

Jeśli szukasz nowego wyglądu, możesz zmienić szklane panele w szafkach, drzwiach i zabudowaniach za ułamek kosztów. Jest to świetna ekonomiczna opcja, która pozwala na artystyczne projektowanie i zmienia wygląd twojego istniejącego szkła szafki kuchennej, na przykład zamiast zastępowania frontów szafek. Możesz również zbudować własną szafkę i wybrać z naszej szerokiej gamy szklanych wkładek od mycia kwasem do siatki drucianej.

Nigdy nie można mieć zbyt wielu możliwości, aby znaleźć idealne oszronione i wzór szkła. Poniżej znajduje się kilka opcji, a na końcu strony można zobaczyć rzeczywiste szykownię wyświetlaną w naszych kolekcjach zdjęć. Jeśli nie możesz znaleźć, co chcesz, zadzwoń lub napisz do nas, ponieważ mamy jeszcze więcej opcji, które nie są dostępne.

Pioneer Glass oferuje wszystkie rodzaje szkła ze wzorem, z kilkoma opcjami w magazynie i możliwością uzyskania dokładnie tego, czego szukasz. Przygotowujemy się również do udzielania porad dotyczących różnych opcji szkła z Jake'em, Davidem, Tommym lub Dave'em (tak, są tu dwaj Dave's), którzy chętnie Ci pomogą. Nancy, która jest częścią naszego sklepu z wystrojem wnętrz i sklepem z oknami , będzie mogła doradzić, jak mogą wyglądać w Twoim domu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wizualna tekstura Dekoracyjna łazienka Okna szklane, niestandardowe szklane panele okienne Nieprzejrzystość czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.