• Fashion Hartowane dekoracyjne panele szklane Ziarno z drewna przezroczyste przyciemniane czarna patyna
  • Fashion Hartowane dekoracyjne panele szklane Ziarno z drewna przezroczyste przyciemniane czarna patyna
Fashion Hartowane dekoracyjne panele szklane Ziarno z drewna przezroczyste przyciemniane czarna patyna

Fashion Hartowane dekoracyjne panele szklane Ziarno z drewna przezroczyste przyciemniane czarna patyna

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA
Numer modelu: S211

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 SZT
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: pakowanie ze sklejki
Czas dostawy: 25 dni
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 8000 SZTUK MIESIĄC
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Struktura: Stałe kształt: Mieszkanie
Dostępne kamingi: mosiądz, nikiel, patyna. Kolor: Wyczyść, Zielony, Niebieski itp.
aplikacji: Budynek Orzecznictwo: IGCC IGMA
High Light:

Dekoracyjne szklane panele

,

architektoniczne szklane panele

opis produktu

Fashion Hartowane dekoracyjne panele szklane Ziarno z drewna przezroczyste przyciemniane czarna patyna

Fashion Different Levels Hartowane dekoracyjne panele szklane Wood Grain Clear Tinted Black Patina
Unikalny dotyk.
W kategorii szkła dekoracyjnego SYSEN w drzwiach znajdzie się coś dla każdego. Skosztuj szkła w architektonicznym stylu swojego domu, zaakcentuj detale w fasadzie, dopasuj styl drzwi wejściowych, SYSEN Door stworzył odświeżone projekty, aby dopasować się do istniejących stylów domu i nowych domów budowlanych. Przetestowaliśmy projekty, aby zapewnić trzy opcje, które będą pasować do najszerszej gamy aktualnych trendów domowych od Farmhouse do Colonial i pasują do regionalnych różnic - Modern Craft, Emerald i Prairieview. Każdy wzór w kolekcji oddaje inny styl architektoniczny, ale w odświeżonym, współczesnym podejściu.

Praktyczne piękno.
Nowoczesne Craft, Emerald i Prairieview mogą być łączone w sześciu specjalistycznych rodzajach szkła, aby zapewnić różny stopień prywatności. Kolekcja używa różnych poziomów krycia i kombinacji niejasnych stylów szkła, aby zapewnić pożądany wygląd z wybranym poziomem prywatności. Od Clear / Clear do Rain / Frost, lub dowolnej kombinacji pomiędzy.

Domy są w każdym kształcie, wielkości i stylu. Tak więc, niezależnie od tego, czy Twój dom jest stary czy nowy, duży czy mały, Współczesny czy Kolonialny, znalezienie stylu szkła, który pasuje do tego, co masz, jest ważne.

Projektanci Trimlite to rozumieją. Stworzyli projekty, które są proste do zawiłości, jasne i niejasne. To tutaj spotykają się solidne metale, teksturowane i fazowane szkło, aby stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Każdy jest inny, podobnie jak projekty Trimlite.

Niech Trimlite pomoże ci stworzyć frontowe wejście, które będzie centralnym punktem Twojego domu i prawdziwym odzwierciedleniem twojego gustu i stylu. Teraz nadszedł czas, aby wybrać.

Ręcznie dekorowane szklane panele Trimlite pozostają wierne swoim witrażowym korzeniom.
Używanie metali ciężkich, w których wszystkie złącza są lutowane ręcznie, zapewnia, że ​​panele będą wystarczająco mocne, aby wytrzymać codzienne użytkowanie.

Wybór najwyższej jakości szkła i skosów firmy Trimlite, dzięki którym ich projekty ożywają, są ręcznie cięte i dopasowane. Należy zauważyć, że bąbelki, linie, drobne niedoskonałości powierzchni lub przebarwienia są cechami wszystkich ręcznie wykonanych szkieł. Nie są uważane za wady.

Po zmontowaniu panel przechodzi gruntowny proces czyszczenia i kontroli. Ta dbałość o szczegóły to gwarancja jakości dla Trimlite

Kategoria szkła dekoracyjnego oferowana jest wyłącznie w szkle hartowanym. Jeśli szkło miałoby się zepsuć, nie rozpadłoby się na odłamki, ale rozpadłoby się na małe kamyki drastycznie zmniejszając niebezpieczeństwo zranienia.

Szkło dekoracyjne Haas Door jest nie tylko piękne - nasze produkty zapewniają wydajność i trwałość, jakiej oczekujesz. Dekoracyjne panele szklane są dostępne w hartowanym, izolowanym i hartowanym nieocieplonym szkle, aby spełnić wymogi bezpieczeństwa i izolacji wymagane w waszych warunkach klimatycznych.
Dzięki modnym wzorom szklanym, które mogą zaakcentować każdy styl domu, w połączeniu z pięknymi wykończeniami z drewna lub z naszymi jednolitymi kolorami, brama garażowa staje się punktem centralnym, aby zwiększyć atrakcyjność i wartość domu. Różne opcje szkła w połączeniu z zakresem dostępności w naszej serii bram garażowych, zapewniają dobrą, lepszą, najlepszą opcję, która pasuje do każdego budżetu. Dodatkowo, wybór panelu w połączeniu z wieloma opcjami wykończenia i projektami okien w specjalnym szkle pozwala stworzyć naprawdę wyjątkowy wygląd, z osobistym akcentem.
Niech Haas Door pomoże ci opowiedzieć niesamowitą historię bez słowa.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Fashion Hartowane dekoracyjne panele szklane Ziarno z drewna przezroczyste przyciemniane czarna patyna czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.