• Antyodblaskowa szczelna infiltracja powietrza Plastikowa rama do szkła drzwi Efektywne energetycznie
  • Antyodblaskowa szczelna infiltracja powietrza Plastikowa rama do szkła drzwi Efektywne energetycznie
  • Antyodblaskowa szczelna infiltracja powietrza Plastikowa rama do szkła drzwi Efektywne energetycznie
Antyodblaskowa szczelna infiltracja powietrza Plastikowa rama do szkła drzwi Efektywne energetycznie

Antyodblaskowa szczelna infiltracja powietrza Plastikowa rama do szkła drzwi Efektywne energetycznie

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 KAWAŁEK
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: mocne morze godne drewniane tworzy z przekładanym papierem
Czas dostawy: 25 DNI
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 100000 PIECEC MIESIĄC
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Struktura: Hollow, Solid Klasy jakości: ZA
Kolor: białe złoto trzciny Ziarno materiał: PVC
typu: plastikowa ramka Technika: materiały do ​​formowania wtryskowego
High Light:

rama okna z pvc

,

rama panelu szklanego

opis produktu

Antyodblaskowa szczelna infiltracja powietrza Plastikowa rama do szkła drzwi Efektywne energetycznie

Nie czuję sprzeczności między nauką a sztuką. Z tym panelem chciałem uciec od klasycznych pomysłów na witraże i wyrazić coś w rodzaju kontrapunktu między racjonalnym a intuicyjnym. Zacząłem od liniowej idei geometrycznej w dolnej części, rodzaju wygodnych powtórzeń kwadratów i prostokątów, które uczyniłyby Franka Lloyda Wrighta szczęśliwym. Kiedy narysowałem okrąg powyżej, myślałem o teleskopach i mikroskopach oraz płytkach Petriego. Niektóre z najpiękniejszych, tajemniczych i inspirujących obrazów ostatnich lat pochodzą od astronomów, biologów i fizyków. W kręgu narysowałem linie rosnące jak wąsy lub złożone, zakrzywione formy wyższej matematyki. Wybrałem kolory, które są organiczne i biologiczne, i chciałem, żeby unosiły się w przestrzeni.
Wieczorny widok nauk o sztuce Motyw skręconej wstążki to coś, co zapożyczyłem od wielkich projektantów secesyjnych z XIX wieku. Idea ciągłej zmiany wynika z faktu, że za każdym razem, gdy wstążka się obraca, ujawnia nowy kolor. Ważna jest także energia i pęd linii prowadzących. Gdy oko zacznie podążać za linią, czasami kontynuuję tę linię poza jej normalnym końcowym punktem na fałszywym przewodzie, używając energii takiej jak fala lub rosnąca forma.
Przejrzyste, skośne elementy szklane rozleją pryzmatyczne tęcze do pomieszczenia, w którym są zawieszone. Ze względu na antyczne szkło dmuchane, okrągła część tego okna wyświetli obraz siebie na podłodze. Panel jest oprawiony w kanał cynkowy, co zapewnia czysty i nowoczesny wygląd.

Wybrałeś niestandardową ramkę, którą chcesz wyświetlić swoją cenną grafikę lub zdjęcie, ale potem zdajesz sobie sprawę z tego, że masz wiele opcji na okładki i chcesz wiedzieć, który typ i różnorodność najlepiej pasują do Twoich potrzeb i przedziału cenowego.
W poniższym przewodniku poprowadzimy Cię przez kilka podstawowych kroków, które powinieneś wiedzieć o okładkach do ramek do zdjęć.
Okładka (lub „materiał do szklenia”) jest kluczową częścią każdej ramki - niestandardowej lub innej - ponieważ to pozwala zobaczyć specjalną sztukę lub zdjęcie w środku. Podobnie jak materiał podkładu ramy musi zachować integralność Twojej sztuki, okładka powinna nie tylko umożliwiać jej wyraźne oglądanie, ale także chronić ją przed siłami zewnętrznymi.

Używamy akrylu we wszystkich naszych ramach. Nasz akryl jest droższy niż szkło, ale jest pięknie przezroczysty (zwykłe szkło ma zielony odcień), znacznie rzadziej pęka i oferuje zwiększoną ochronę przed promieniowaniem UV. Ponieważ wysyłamy Twoją sztukę, wiemy, że najbezpieczniejszą opcją jest ochrona Twojej sztuki za pomocą akrylu.

Nasz akryl nie jest całkowicie antyodblaskowy, ale jest najwyższej jakości i ma naprawdę naturalny poziom refleksji, z którego wszyscy nasi klienci byli naprawdę zadowoleni!

Nasz producent akrylu przetestował nasz akryl jako ochronny wobec 87-89% promieni UV (znacznie więcej niż tradycyjne szkło).

RAMKI WINDOWS
Właściciele domów kupujący energooszczędne okna powinni również wziąć pod uwagę wydajność cieplną ramy okiennej. Nieefektywne ramy okienne tracą znaczne ilości ciepła i są główną przyczyną kondensacji na szybach. Konstrukcja ramy okiennej i materiałów użytych w jej konstrukcji decyduje o jej wydajności. Ramy okienne występują w wielu stylach architektonicznych i są zbudowane z szerokiej gamy materiałów.
CAŁKOWITE OCENY OKNA
Porównując energooszczędne okna, pierwszą rzeczą do rozważenia jest wartość R okna. Wartość R jest miarą oporu cieplnego okna na przewodzenie ciepła. Okno o wysokiej wartości R (lub niskiej wartości U) powinno być energooszczędne. Gdy producenci okien podają wartości R swoich okien, zazwyczaj dają wartość środka szkła, która jest znacznie wyższa niż cała ocena okna. Oceny całego okna, wprowadzone w 1989 r. Przez National Fenestration Ratings Council (NFRC), odzwierciedlają wartość izolacyjną szkła, skrzydła (w stosownych przypadkach) i ramy. Ustawa o polityce energetycznej z 1992 r. (Sekcja 121) wymagała, aby NFRC rozwijało się, przy współpracy przemysłowej, zgodnie z krajową standardową procedurą testowania, a także zasadami etykietowania. Nowe etykiety używają wartości U (Btu / hr-ft2-oF), które są miarą przewodności cieplnej. Wartość U jest odwrotnością wartości R (R = 1 / U). Na przykład: jeśli R = 4, to U = 1/4 lub 0,25. Te oceny wydajności prawdopodobnie staną się standardami krajowymi w najbliższej przyszłości. NFRC bada również metody oceniania okien zgodnie z zyskiem ciepła słonecznego, infiltracją powietrza i potencjałem kondensacji. Inne badania NFRC poszukują metod porównywania wydajności ogrzewania i chłodzenia okien przy użyciu oddzielnych ocen.
STYL ARCHITEKTONICZNY I FILTRACJA POWIETRZA
Styl architektoniczny okna wpływa na ilość infiltracji powietrza (wycieku) przez okno. Infiltracja powietrza jest mierzona w stopach sześciennych na minutę przecieku powietrza na liniową stopę pęknięcia (cfm / ft.or cm2 / lmc) lub na jednostkę powierzchni (cfm / ft2 lub cm2 / m2). Jakość materiału ramy okiennej i instalacja oraz zastosowanie uszczelnień i usuwania powłok również wpływają na wycieki powietrza. Istnieje sześć typowych stylów architektonicznych ram okiennych: szyba stała, skrzydło, markiza, zasyp, podwójne zawieszenie i okna suwaka.
Okna o stałej szybie, po prawidłowym zainstalowaniu, są zwykle najbardziej szczelnym i najtańszym typem okna. Kosztują około 15% mniej niż okna o tej samej wielkości. Występują w wielu kształtach, takich jak prostokątne okna obrazowe, owalne blaty, wierzchołki kół i trójkątne okna widokowe. Ponieważ okna te nie mogą się otworzyć, nie nadają się do pomieszczeń wymagających wentylacji.
Dobrej jakości okna skrzydłowe, markizy i leja są umiarkowanie szczelne i łatwo otwierają się do wentylacji. Okna skrzydłowe, markizy i leja posiadają odpowiednio zawiasy z boku, góry i dołu. Okna te są bardziej szczelne niż inne działające okna, ponieważ mechanizm zatrzaskowy zaciska wszystkie cztery krawędzie mocno na uszczelkach lub uszczelkach typu kompresyjnego. Okna z uszczelkami kompresyjnymi umożliwiają tylko o połowę mniejszy wyciek powietrza niż okna z przesuwanymi uszczelkami, takie jak okna z podwójnym zawieszeniem i suwakiem.
Okna z podwójnym zawieszeniem mają górne i dolne skrzydło (przesuwna część okna) i otwierają się, ciągnąc w górę dolnego skrzydła lub w dół na górne. Chociaż są najpopularniejszym typem okna, są jednymi z najbardziej nieefektywnych, jeśli nie są szczelnie zamknięte. Okna suwaka są podobne do okien podwójnie zawieszonych, z wyjątkiem tego, że poruszają się poziomo, a nie pionowo. Są one szczególnie odpowiednie do pomieszczeń, które wymagają długiego, wąskiego widoku. Suwaki mają jednak zasłużoną reputację z powodu wycieków powietrza.
Materiały do ​​ram okiennych
Materiał ma wpływ na to, ile ciepła traci okno i ile wilgoci skrapla się wokół okna. Ramy okienne są wykonane z różnych materiałów, w tym aluminium, drewna, winylu, kompozytów i włókna szklanego. Mogą składać się z jednego materiału lub kombinacji dwóch różnych materiałów, takich jak drewno i winyl. Każdy materiał ma zalety i wady; jak omówiono poniżej.
Aluminiowe ramy okienne
Aluminiowe ramy okienne są mocne, ale lekkie. Są idealne do otworów wymagających niestandardowych ram. Mogą pomieścić duże, ciężkie lub nieparzyste szyby szklane. Ramy wykonane wyłącznie z aluminium nie są jednak tak energooszczędne jak inne ramy. Ramy aluminiowe często powodują duże straty ciepła i przyczyniają się do kondensacji wokół krawędzi szyby i ramy. Nowe ramy aluminiowe zazwyczaj mają przekładki termiczne, które są izolacyjnymi paskami z tworzywa sztucznego pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem ramy i skrzydła. Przerwy termiczne poprawiają wartość R okien aluminiowych, chociaż najbardziej podstawowe okno aluminiowe z przekładkami termicznymi nadal może nie być najlepszym wyborem w zimnym klimacie.
W niektórych bardziej zaawansowanych aluminiowych oknach przekładka termiczna jest połączona z izolacją piankową, aby stworzyć super energooszczędną ramę. Jeden producent okien wytwarza aluminiową ramę z piankową izolacją, która ma ramkę o wartości R około R-5,6. W połączeniu z szybą o wysokiej wydajności okno ma ogólną wartość R wynoszącą R-6,3.
Ponieważ korodują łatwo, aluminiowe ramy okienne mogą być złym wyborem dla tych, którzy mieszkają w pobliżu brzegu morza lub w obszarach silnie zanieczyszczonych. Możesz malować ramy aluminiowe, chociaż potrzebują specjalnych powłok, aby zapewnić atrakcyjne, trwałe wykończenie.
Drewniane ramy okienne
Drewniane ramy okienne są nadal wyborem większości właścicieli domów i większości głównych producentów okien. Drewniane ramy okienne mają wyższą wartość R niż aluminium i mogą mieć bardziej tradycyjny wygląd. Ekstremalne temperatury nie mają na nie wpływu, a kondensacja jest mniej powszechna, ponieważ wnętrze ramy pozostaje stosunkowo ciepłe. Ponieważ są one łatwe do malowania, drewniane ramy okienne umożliwiają konsumentowi zmianę koloru okna. Drewniane ramy okienne wymagają jednak znacznej konserwacji, w tym okresowego malowania. Jeśli nie są chronione przed wilgocią, mogą się kleić, pękać i odkształcać. Wraz ze wzrostem kosztów drewna producenci zaczęli stosować forniry na rdzeniach z drewna niższego gatunku lub rdzeniowych. Chociaż nie są to lite drewno, włókno drzewne określa wydajność ram, jeśli procent żywicy jest mniejszy niż 5%.
Ościeżnice aluminiowe i drewniane ramy w kolorze winylu
Ościeżnice z winylu i aluminium pokryte są drewnianymi ramami pokrytymi na zewnątrz winylem lub aluminium. Dzięki temu właściciel domu ma wyższą wartość R i tradycyjny wygląd drewnianej ramy wewnątrz budynku, unikając okresowego malowania na zewnątrz. Te ramy okienne mogą się jednak zgnić, jeśli okładzina przecieka i wilgoć dociera do drewnianej ramy.
Kompozyty drewno-plastik
Kilka firm produkuje ramy okienne wykonane ze skrawków drewna, odpadów winylowych, polietylenu i innych produktów z recyklingu. Mogą zawierać zaledwie 50% włókna drzewnego. Zaletami ram kompozytowych są wytrzymałość i odporność na wilgoć. Mieszanka materiałów użytych do wytworzenia kompozytów sprawia, że ​​chociaż są one wytwarzane z samych produktów pochodzących z recyklingu, trudno je poddać recyklingowi.
Ramki okienne z winylu
Ramy okienne z winylu stały się popularną opcją, zwłaszcza dla konsumentów, którzy chcą zastąpić stare ramy okienne lub zainstalować okna w niekonwencjonalnych otworach. Ramy okienne z winylu są głównie wykonane z polichlorku winylu (PVC), stosunkowo elastycznego materiału, który pozwala na ich łatwe dostosowanie do niemal każdego otworu. Ramy okienne z winylu są dostępne w szerokiej gamie stylów i kształtów.
Ramy okienne z winylu mają wiele zalet, ponieważ wymagają niewielkiej konserwacji i łatwo formują się w prawie każdy kształt. Wydajność termiczna okien winylowych zależy od rodzaju i jakości okna. Co najmniej jeden producent produkuje ramy wypełnione pianką izolacyjną. Obliczenia komputerowe i co najmniej jeden test laboratoryjny sugerują, że różnica wartości R między oknami wypełnionymi pianką i wydrążonymi okienkami winylowymi w niewielkim stopniu wpływa na ogólną wydajność energetyczną okna.
Ramy winylowe nie muszą być malowane, ponieważ kolor jest jednolity w całym tekście. Nie pęcznieją, nie kurczą się, nie łuszczą ani nie korodują, co czyni je idealnymi do domów i firm w pobliżu oceanu lub w ciężkich obszarach przemysłowych. Ramy okienne z winylu są jedną z najlepszych opcji dla projektów przebudowy, ponieważ producent wytwarza ramy do określonego wymiaru otworu. Gwarantuje to, że okna będą ciasno pasować do otworu, zmniejszając straty ciepła i kondensację. Dealerzy mogą zazwyczaj instalować zastępcze okna w ciągu jednego lub dwóch dni. Ramy okienne z winylu są również konkurencyjne cenowo.
Ze względu na charakter użytego materiału, winylowe ramy okienne również mają wady. Na przykład nie są one z natury mocne ani sztywne. Elastyczne właściwości PVC ograniczają również rozmiar ramy i wagę użytego w niej szkła. Niektóre ramy winylowe są wzmocnione metalem, aby skompensować te ograniczenia, ale to obniża ich wartość R. Ramy okienne z winylu mogą zmięknąć, wypaczyć się, skręcić i pochylić, jeśli w ramie pojawi się ciepło. Co więcej, kolor ramek okiennych może z czasem zanikać. Jeden producent oferuje nowy typ ram winylowych, który jest bardziej odporny na zniekształcenia i przebarwienia od słońca i ciepła. W gorącym klimacie zwykłe okna winylowe sprzedawane są tylko z białymi ramkami, aby ograniczyć absorpcję ciepła słonecznego. Ponieważ ten nowy materiał toleruje wyższe temperatury, umożliwi to dostęp do większej liczby kolorów w gorącym klimacie.
Przy zakupie okien winylowych możesz również rozważyć inne cechy ram okiennych. Na przykład ramy okienne z narożnikami, które są spawane razem z ciepłem (często określane jako zgrzewane lub zgrzewane termicznie), są zwykle bardziej wytrzymałe niż ramy z plastikowymi wstawkami narożnymi lub narożnymi, lub te, które są sklejane (spawane rozpuszczalnikiem) . Możesz malować winylowe ramy okienne specjalnymi farbami, ale powinieneś upewnić się, że malowanie winylu nie narusza gwarancji producenta ramy. Należy również uważać na dealerów, którzy twierdzą, że mają okna w magazynie i mogą zmienić otwór, aby pomieścić nowe okno. Ramy okienne mogą nie pasować prawidłowo, a dodatkowy koszt robocizny może przekroczyć koszt dostosowanej ramy okiennej.
Ramy okienne z włókna szklanego
Ramy okienne z włókna szklanego są stosunkowo nowym typem ramy z materiału kompozytowego z włókna szklanego. Niektóre z tych ram okiennych są puste; inne są wypełnione izolacją z włókna szklanego. Większość jest wstępnie wykończona białą lub brązową powłoką poliuretanową. Te ramy okienne są wytwarzane w procesie zwanym „pultruzją”. Maty szklane i ciągłe nici szklane są przeciągane przez wannę wypełnioną żywicą. Ramy okienne są następnie formowane w preformatorze i wciągane do ogrzewanej matrycy. Reakcja chemiczna utwardza ​​materiał.
Włókno szklane jest doskonałym materiałem izolacyjnym. Ponadto ramy okienne z włókna szklanego nie wyginają się, nie kurczą, nie pęcznieją, nie gniją ani nie korodują. Nie miękną i nie degradują się w warunkach termicznych, na które narażone są większość okien, i nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. Ramy okienne z włókna szklanego są również stosunkowo mocne i trwałe, i mogą pomieścić dużą powierzchnię szkła. Możesz określić prawie każdy żądany kolor. Możesz także je pomalować.
Chociaż włókno szklane może być ramą okienną przyszłości, istnieje kilka wad. Mogą nie być powszechnie dostępne. Obecnie produkuje je tylko kilka firm, a długoterminowe wyniki są nadal nieznane. Ramy okienne z włókna szklanego kosztują również więcej niż inne rodzaje ram okiennych. Ciemne ramki z włókna szklanego mogą również blaknąć. Konsumenci nie powinni używać szorstkich lub ściernych środków czyszczących na skrzydłach i ramie, ponieważ mogą one wyblaknąć, odbarwić lub fizycznie osłabić materiał. Również izolowane zasłony okienne, żaluzje i inne urządzenia cieniujące, jak również bezpośrednie nakładanie pewnych folii na powierzchnię oszklenia, mogą powodować stres cieplny i niekorzystnie wpływać na wydajność cieplną okna.
KONSTRUKCJA RAMY
Tradycyjne okna są podzielone na mniejsze sekcje (lub „światła”) przez szprosy. Są to małe framelowe przegródki lub kratki. Kiedy naprawdę dzielą okno, występuje znaczna kara energetyczna spowodowana przez zwiększony obszar krawędzi. Większość producentów stosuje zdejmowane kratki z tworzywa sztucznego lub drewna, które przyczepiają się do wnętrza skrzydła. Niektórzy producenci uzyskują tradycyjny wygląd, nie tracąc energii, poprzez przyklejenie szprosów po obu stronach okna.
Wartość izolacyjna okna z podwójną szybą lub potrójną szybą jest przede wszystkim produktem nieruchomej przestrzeni powietrznej między szybami. Przekładki oddzielają szyby na krawędziach. Do niedawna większość przekładek dystansowych była wykonana z kwadratowych metalowych rurek, zwykle z aluminium. Metalowe przekładki krawędziowe są łatwe w produkcji i łatwo formowane do różnych kształtów okien. Niestety metal bardzo dobrze przewodzi ciepło. W oknie z metalowymi elementami dystansowymi oznacza to, że krawędź okna ma niewielką lub żadną wartość izolacyjną. Temperatura wewnętrznej szyby w tym obszarze będzie bardzo zbliżona do temperatury zewnętrznej szyby. Zimniejsze krawędzie mogą powodować ucieczkę ciepła i kondensację wzdłuż krawędzi okna.
Ostatnio kilku producentów wprowadziło przekładki dystansowe o zwiększonych wartościach izolacji. Alternatywne przekładki dystansowe występują w różnych formach. Dzięki zastosowaniu zmniejszonej grubości metalu, mniej przewodzącego metalu (takiego jak stal) i zmianie geometrii przekładki z rury w kształcie litery „D” na kanał w kształcie litery „U”, niektórzy producenci byli w stanie uzyskać zwiększoną efektywność energetyczną od przekładki dystansowe bez konieczności ponownego montażu maszyn produkcyjnych. Inne alternatywy obejmują użycie dwóch warstw gumy z cienkim kawałkiem metalu umieszczonym pomiędzy nimi w celu uzyskania sztywności strukturalnej lub przy użyciu innych materiałów, takich jak pianka lub włókno szklane bez metalu. Jedna z najbardziej efektywnych nowych przekładek krawędziowych wykorzystuje oba podejścia. Cienka warstwa (1/8 cala lub 0,3175 cm) sztywnej pianki poliuretanowej oddziela dwie stalowe przekładki. Ten typ przekładki zwiększa ogólną charakterystykę energetyczną typowego okna o 20% w stosunku do standardowej przekładki aluminiowej.
Chociaż spawane narożniki zapewniają najbardziej trwałe, wodoszczelne uszczelnienie, okien ze szczelinami termicznymi z tworzywa sztucznego lub uretanu nie można spawać. Używają mechanicznego łącznika lub wspornika w połączeniu z uszczelkami i / lub uszczelniaczem Okna wypełnione gazem argonowym wykorzystują metodę podwójnego uszczelnienia. Polibutylen jest najpowszechniejszym uszczelnieniem pierwotnym i zapobiega wyciekowi gazu spomiędzy szyb. Wtórne uszczelnienie krzemu utrzymuje przekładkę na miejscu i chroni uszczelnienie główne przed degradacją wilgoci. Uszczelki mogą zostać uszkodzone podczas transportu lub instalacji. Mogą również ulegać degradacji w wyniku ekspozycji na światło słoneczne, wodę w zbiorniku lub substancje chemiczne. Jednostki okienne są oceniane jako A, B lub C w zależności od ich wydajności w teście „starzenia” ASTM, który obejmuje ekspozycję na światło ultrafioletowe (UV), wilgoć i ekstremalne temperatury. Okna z oceną „A” to najlepsze wyniki.
STRESZCZENIE
Efektywność energetyczna jest ważnym czynnikiem przy zakupie okien w domu lub przy wymianie starych okien. Windows z energooszczędnymi ramkami może poprawić wydajność cieplną otworu, a także całego domu. Powinieneś starannie rozważyć potrzeby swojego domu, klimat na danym obszarze, budżet, dostępność okien, wymaganą konserwację i cechy ramy okiennej. Należy również sprawdzić trwałość, jakość, gwarancje i opłacalność. Zakup prawego okna może zamienić Twój przewiewny dom w ciepły, przytulny i energooszczędny. Instalacja okien powinna być przeprowadzona po dokładnych badaniach i planowaniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Antyodblaskowa szczelna infiltracja powietrza Plastikowa rama do szkła drzwi Efektywne energetycznie czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.