Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWewnętrzne żaluzje

Poziome Okiennice Wzorcowe Między Szkłem, Aluminiowe Rolety Do Drzwi Okna

Orzecznictwo
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteś uczciwym dostawcą, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z U

—— Louis

Jakość jest bardzo dobra i warto polegać

—— Amy

Im Online Czat teraz

Poziome Okiennice Wzorcowe Między Szkłem, Aluminiowe Rolety Do Drzwi Okna

Chiny Poziome Okiennice Wzorcowe Między Szkłem, Aluminiowe Rolety Do Drzwi Okna dostawca
Poziome Okiennice Wzorcowe Między Szkłem, Aluminiowe Rolety Do Drzwi Okna dostawca Poziome Okiennice Wzorcowe Między Szkłem, Aluminiowe Rolety Do Drzwi Okna dostawca

Duży Obraz :  Poziome Okiennice Wzorcowe Między Szkłem, Aluminiowe Rolety Do Drzwi Okna

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: CHANGSHU CHINA
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA
Model Number: S009

Zapłata:

Minimum Order Quantity: 1 piece
Cena: negotiable
Packaging Details: plywood packing
Delivery Time: 25days
Payment Terms: L/C, T/T
Supply Ability: 10000 piece month
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
brand name: sysen konstrukcja: OEM
Zdolność: Wysokie innowacje techniczne Wzór otwarcia: Poziome
aplikacji: Budynek Orzecznictwo: IGCC IGMA

Rolety pionowe Szkło izolacyjne, szkło o niskiej zawartości szkła 2268 2268 biała Powietrze ścisłe slidingwhite aluminium butyl + polisiarczek

Podstawy wbudowanych żaluzji

Te specjalne okna posiadają żaluzje lub odcienie umieszczone wewnątrz szkła. Zazwyczaj używają one funkcji slajdów, która podnosi i opuszcza rolety. W zależności od marki znajdziecie wbudowaną funkcję niewidomą zarówno dla okien, jak i drzwi, szczególnie drzwi patio. Funkcja wbudowanego niewidomych jest atrakcyjna dla drzwi patio, ponieważ nie musisz zajmować się otwieraniem i zamykaniem tradycyjnych żaluzji przesuwnych, aby wyjść na zewnątrz.

Zalety i wady wbudowanych żaluzji

Zawsze ważny jest ważenie zalet i wad ważnej decyzji, jak nowe okna. Wybór żaluzji wbudowanych ma zdecydowane zalety i kilka wad, które należy rozważyć.

Zalety

 • Żaluzje nie zbierają brudu, tłuszczu i zabrudzenia jak zwykłe żaluzje.
 • Ponieważ kurz i inne alergeny nie zbierają się na żaluzjach, opcja ta jest lepsza dla osób cierpiących na alergie. Pozbyć się tradycyjnych żaluzji, które zbierają alergeny, utrzymując zdrowie domu.
 • Rolety wewnętrzne nie używają sznurek, jak tradycyjne żaluzje. To eliminuje dławiące zagrożenie dla małych dzieci.
 • Nie trzeba zmagać się z instalacją tradycyjnych żaluzji.
 • Listwy rolety nie będą wygięte lub uszkodzone. To kolejny wielki rysunek dla rodziców małych dzieci.
 • Rolety wyglądają jak nowe, ponieważ eliminuje się czynniki zewnętrzne.
 • Większość firm twierdzi, że żaluzje wewnątrz okien tworzą więcej izolacji, dzięki czemu okna są bardziej energooszczędne.
 • Regularne, wysokiej jakości rolety instalowane przez profesjonalistów są drogie. Jeśli jednak potrzebujesz nowych okien zastępczych, możesz oszczędzić pieniądze za pomocą wbudowanej opcji niewidomych w osobnym oknie wymiany i tradycyjnych rolety.

Niedogodności

 • Jest to okno specjalistyczne, więc jest to drogie przedsięwzięcie, jeśli zdecydujesz się zastąpić wszystkie obecne okna z nimi. Najlepiej, aby wszystkie okna były spójne zarówno od wewnątrz, jak i poza domem.
 • Nie można zmieniać żaluzji, tak jak normalna obróbka okien. Niektóre z tych specjalnych okien pozwalają na zastąpienie żaluzji, ale będziesz ograniczony do tego wyboru firmy. Inne nie oferują opcji przełączania.
 • Wiele firm oferuje proste żaluzje. Nie będziesz mieć opcji, aby więcej żaluzji dekoracyjnych dopasować do wystroju wnętrza.
 • Czyszczenie może być trudne. Jeśli uszczelka zostanie uszkodzona, a kurz dostanie się do wnętrza okna, należy je rozbierać w celu oczyszczenia. Często oznacza to usunięcie okna lub drzwi z obudowy.

Uproszczony system Windows

Rolety wbudowane dają alternatywę dla tradycyjnych okien zamiennych i rolety. Przed podjęciem ostatecznej decyzji rozważ wszystkie opcje.

Okno ciemne to rodzaj okrywy okiennej . [1] Istnieje wiele różnych rodzajów żaluzji, które wykorzystują różne systemy sterowania. Typowa żaluzja składa się z kilku długich, poziomych lub pionowych listew różnego rodzaju twardego materiału, w tym drewna, plastiku lub metalu, które są trzymane razem linami, które biegną przez listwy ślepe. Rolety mogą być manewrowane manualnym lub zdalnym sterowaniem, obracając je z otwartej pozycji, z rozstawionymi listwami, do położenia zamkniętego, w którym listwy zachodzą na siebie i blokują większość światła. Istnieje również kilka rodzajów pokryć okiennych , zwanych odcieniami , które zamiast pojedynczych listew należy używać pojedynczego kawałka miękkiego materiału .

Termin "żaluzje okienne" może również służyć do ogólnej klasyfikacji okładzin okiennych - w tym kontekście żaluzje okienne obejmują prawie każdy rodzaj okrywy okiennej, tj. Żaluzje, żaluzje, odcienie komórkowe (zwane również odcieniami o strukturze plastra miodu ), żaluzje drewniane , żaluzje rzymskie i oczywiście , Standardowe żaluzje pionowe i poziome. W Wielkiej Brytanii markizy nazywane są czasem żaluzjami lub odcieniami.

Przegląd różnych typów niewidomych [ edytuj ]

Rolety do okien. Stara część okna zapobiegająca zamykaniu otwartych żaluzji. Z Muzeum Sarona w Izraelu.

Dwa ogólne rodzaje żaluzji to gotowe żaluzje i wykonane do pomiaru . Rolety wykonane na miarę są dopasowane do danego lub mierzonego rozmiaru okna. Rolety produkowane są w ustalonych rozmiarach, które można wyciąć, aby dopasować je do dowolnego okna.

Rolety te można sklasyfikować w 5 różnych kategoriach: żaluzje (które nie mają listew, ale składają się z pojedynczego materiału), żaluzje rzymskie, żaluzje, żaluzje i żaluzje pionowe.

Wiele żaluzji wykonano z listew tkaninowych, metalowych, plastikowych lub drewnianych, które są regulowane przez obrócenie z otwartej pozycji (w której listwy nie zachodzą na siebie) do położenia zamkniętego (w którym się znajdują). Metalowe żaluzje są często używane poza domem lub firmą, aby chronić przed kradzieżą, temperaturą, widzami, blaskiem, złymi warunkami pogodowymi lub pożarami (w miejscach narażonych na pożar); Często te żaluzje są sterowane maszynowo, a nie ręczne.

Żaluzje poziome wykorzystują cienką tkaną "drabinkę" system, aby zawiesić listwy i umożliwić ich zamknięcie lub otwarcie przez obracający się bęben, do którego jest owinięty i zamocowany każdy górny koniec tkanej drabiny. Przewód podnoszący umożliwia ściganie osoby ślepej i przymocowanie jej do górnej części okna, gdy jest to pożądane.

Jedno z najwcześniejszych patentów na okulary zostało złożone w 1888 r. Przez George'a L. Castnera. [2]

Żaluzje pionowe wykorzystują szerszy szufladę i można wyciągnąć sznurek, aby układać listwy razem, z jednej strony lub rozdzielić je w środku i układać je na każdym końcu. Listwy mogą być obracane przez obracający się wałek w górnej obudowie szyny głównej, który przebiega przez niezależne przekładnie nośne, które przekształcają skręcanie szyny tiltowej w ruch obrotowy każdego pojedynczego klina w synchronizacji. Oryginalne żaluzje pionowe zostały wynalezione przez firmę Edward Bopp i Fredrick Bopp w Kansas City w stanie Missouri w posiadaniu oryginalnego patentu. Nazwa firmy w tym czasie to Sun Vertical. W latach sześćdziesiątych patent i firma zostały sprzedane.

Termin "żaluzje okienne" jest czasem używany, nieco niedokładnie, do opisu ogólnie okładzin okien - w tym kontekście żaluzje okienne obejmują niemal każdy rodzaj okrywy okiennej, w tym zasłony i żaluzje dla domów i lokali handlowych, takie jak bary / puby, Sklepach, np. Żaluzjach plantacyjnych / żaluzjach, żaluzjach rzymskich, roletach i oczywiście żaluzjach pionowych i poziomej.

W Wielkiej Brytanii markizy i żaluzje są często klasyfikowane pod żaluzjami, które są tak nazwane, ponieważ ograniczają obserwację i tym samym "ślepą" obserwatora. Głównymi typami są żaluzje typu slat, które można otwierać na dwa sposoby, oraz żaluzje solidne, które mogą być podnoszone lub opuszczane, a czasami nazywane są odcieniami.

Niektóre typy żaluzji, takie jak żaluzje holenderskie i żaluzje z tkaniny drewnianej, mają małą przestrzeń między listwami. Inne, takie jak plisowane odcienie, nie mają przestrzeni, ponieważ listwy są szyte wewnątrz tkaniny. [ Potrzebne źródło ]

Rolety zmniejszają ciepło od światła słonecznego. Egipcjanie faraonów posiadali żaluzje z trzciny . Najbardziej niedrogimi żaluzjami w XIX wieku były domowe żaluzje wykonane z tkaniny.

Rolety mogą być ręcznie wyciągane za pomocą przewodu lub zautomatyzowane przez zmotoryzowanie. Sterowniki dla żaluzji zmotoryzowanych mogą pochodzić z przełącznika ściennego lub klawiatury, pilota zdalnego sterowania lub komputera, co eliminuje konieczność stosowania kabli i umożliwia kontrolę nad innymi, niedostępnymi oknami. Wiele nowoczesnych domów integruje kontrolę osób niewidomych z centralnymi rozwiązaniami C-Bus . Ta kontrola zapewnia łatwość obsługi i jest skuteczna w kontrolowaniu operacji ślepej, aby zmniejszyć straty ciepła w okresie zimy lub zminimalizować ciepło od słońca w lecie.

Szczegóły kontaktu
Changshu Sysen glass products Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: info

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)