Pearly L Art Glass Panele Termiczna izolacja dźwiękowa Ręcznie Vogue Timeless Design

Pearly L Art Glass Panele Termiczna izolacja dźwiękowa Ręcznie Vogue Timeless Design

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA
Numer modelu: S008

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: pakowanie ze sklejki
Czas dostawy: 25 DNI
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 8000 CZĘSTOTLIWOŚCI MIESIĄCA
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Funkcja: ocieplić izolację cieplną artysty rozmiar: Dostępny projekt niestandardowy
Caming dostępny: mosiądz, nikiel, patyna. Galwanotechnika: chrom, czarny chrom, nikiel satynowy
aplikacji: Budynek Orzecznictwo: IGCC IGMA
High Light:

art glass window panels

,

art glass sheets

opis produktu

Pearly L Art Glass Panele Termiczna izolacja dźwiękowa Ręcznie Vogue Timeless Design

Nasze witrażowe panele mają moc inspirowania emocji radości i szacunku. Od placówek komercyjnych po religijne , z równym zapałem spełniamy Państwa wymagania. Sprawdź nasze ręcznie wykonane opcje witrażowe na wybrany temat.

Dla właścicieli domów
Są pewne rzeczy, które pozostają w modzie na zawsze, a jednym z nich są dekoracyjne witraże. Jeśli remontujesz lub budujesz nowy dom, porozmawiajmy. Z pewnością zakochasz się w naszych niedrogich, niestandardowych, ręcznie wykonanych opcjach witraży.

wykazały, że szklane drzwi wewnętrzne mogą zapewnić doskonały wygląd domu lub mieszkania. Faktycznie, szklane drzwi wewnętrzne mają naturalny piękny wygląd. Jednakże drzwi wewnętrzne z płyty szklanej mogą być wykonane z dowolnego projektu lub pasować do specjalnych wymagań architekta. Oprócz tego, że szklane drzwi wewnętrzne są wyjątkowe w swojej naturze, przynoszą inne korzyści.

Jedną z głównych zalet szklanych drzwi wewnętrznych jest dobre lub skuteczne właściwości izolacyjne. Wyzwalają również wysoką efektywność energetyczną. Niemniej jednak mogą być wykonane z prawie każdego materiału jako baza. Szklane drzwi wewnętrzne posiadają dużą odporność i wytrzymałość na wilgoć i wilgoć. Mówiąc o instalacji, szklane drzwi wewnętrzne są łatwe w instalacji. Chociaż mogą one również wykazywać pewne wady, takie jak trudne do czyszczenia, drogie i tylko wspomnieć o kilku. Poniżej znajduje się jasny opis zalet i wad szklanych drzwi wewnętrznych.

Nasze funkcje
Ponadczasowy design: nasze autentyczne witraże przetrwają wieki. Kupując jedną z naszych niestandardowych kreacji, nie tylko upiększasz swój dom, ale inwestujesz w pamiątkę, którą twoja rodzina będzie pielęgnować przez wiele lat.

Miłość od pierwszego wejrzenia: zakochasz się w naszych niestandardowych ręcznie wykonanych, ołowiowych witrażach, drzwiach i kopułach. Stanowią idealny dodatek do każdego wystroju, dodając elegancji, spokoju i piękna do domu.

Niestandardowe wzory: możemy modelować ołowiane witraże, aby dopasować je do aktualnego wystroju w domu lub zaprojektować oryginalny wzór od podstaw. Ściśle współpracujemy z każdym z naszych klientów, poprzez każdy krok w tworzeniu własnego specjalnego arcydzieła.

Opcje szkła dekoracyjnego znacznie się rozwinęły w ciągu ostatnich kilku lat. Niektóre z opcji obejmują:

 • Dekoracyjne krzywkowanie - W zależności od producenta ozdobne krzywki są dostępne w patynach, polerowanym mosiądzu i cynku.
 • Karbowany, fazowany, ołowiowy, klejony, granit i szkło artystyczne.
 • Łukowe okna i rygle - nad drzwiami ozdobne górne okno łukowe lub prostokątna pawęż może przynieść światło i dodać stylu.
 • Kolorowe szkło - Dodaj odcienie brązu, błękitu i zieleni, aby dodać kolorowi światła.
 • Niestandardowe wzory szklane - Jedyne w swoim rodzaju niestandardowe wzory można nawet umieścić w drzwiach.
 • Witraż na zamówienie, na zamówienie

  Zapewniamy naszym klientom produkty na zamówienie, ręcznie wykonane, z wysokiej jakości witraży. Przejrzyj naszą stronę internetową w poszukiwaniu wzorów, wyślij nam swój ulubiony obraz lub po prostu daj nam swoje pomysły, a my stworzymy dla Ciebie najwspanialsze witraże.

  Dla partnerów branżowych

  Jeśli jesteś lub chcesz prowadzić działalność w zakresie oferowania klientom opcji witraży, rozważ nas. Cenimy partnerów branżowych, takich jak Ty, za rozsądne ceny i szybkie terminy realizacji. Połącz się z nami już dziś, bez względu na to, gdzie jesteś w kraju, wysyłamy na cały kraj!
  Dla: Projektantów wnętrz | Architekci | Twórcy szaf | Window Frame Makers | Pracownicy drzewni

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Pearly L Art Glass Panele Termiczna izolacja dźwiękowa Ręcznie Vogue Timeless Design czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.