• Teksturowane szkło Haftowane szkło / wkładka Szkło hartowane szkło bezpieczne
  • Teksturowane szkło Haftowane szkło / wkładka Szkło hartowane szkło bezpieczne
  • Teksturowane szkło Haftowane szkło / wkładka Szkło hartowane szkło bezpieczne
Teksturowane szkło Haftowane szkło / wkładka Szkło hartowane szkło bezpieczne

Teksturowane szkło Haftowane szkło / wkładka Szkło hartowane szkło bezpieczne

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA
Numer modelu: S008

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: pakowanie sklejki
Czas dostawy: 25 DNI
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 8000 MIESIĘCY SZTUKI
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Termin płatności: T / TL / C rozmiar: Dostępny projekt niestandardowy
Caming dostępny: mosiądz, nikiel, patyna. Galwanotechnika: czarny chrom, nikiel satynowy
aplikacji: Budynek Orzecznictwo: IGCC IGMA
Struktura: Stałe kształt: owalny
High Light:

Wzorzyste szkło okienne

,

wzorzyste panele szklane

opis produktu

Teksturowane szkło Haftowane szkło / wkładka Szkło hartowane szkło bezpieczne

Hartowane szklane panele wzorzyste Brilliance dla drzwi wewnętrznych

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę podczas instalacji szklanych drzwi wejściowych, jest rodzaj prywatności. W Sans Soucie mamy trzy poziomy prywatności w naszym szkle artystycznym, które nie poświęca naturalnego oświetlenia. Obejmuje to półprywatne, prywatne i nie prywatne. W zależności od rzeźbienia projektu - 1D, 2D, 3D lub 3D - będzie to miało również wpływ na prywatność szklanych drzwi.

Weź również pod uwagę swoją okolicę i rodzaj prywatności, którego potrzebujesz. Czy mieszkasz w bardziej odosobnionej dzielnicy lub w centrum miasta? Ważne jest, aby zastanowić się nad poziomem prywatności, jaki oferuje Twój obszar / środowisko, rozważając szklane drzwi .

  1. Bezpieczeństwo

Oprócz prywatności, bezpieczeństwo jest kolejnym ważnym czynnikiem przy szklanych drzwiach wejściowych. Szklane drzwi wejściowe powinny być wykonane z podwójnego szkła, a nie z jednej szyby. Czemu? Podwójnie szklane szkło jest bardziej bezpieczne i może wytrzymać pogodę wraz z intruzami. Ponownie zastanów się nad swoim sąsiedztwem i typowymi warunkami pogodowymi, a jeśli szklane drzwi zapewnią Ci bezpieczeństwo w domu.

  1. Oświetlenie
  2. Produkt może pełnić wiele funkcji. Przede wszystkim jest on wykorzystywany do zwiększenia estetyki przestrzeni, niezależnie od tego, czy jest to wzór w szklance na drzwiach, czy backsplash w kuchni. Może również zapewniać prywatność, w zależności od aplikacji. Szkło dekoracyjne może występować w wielu różnych formach i może przechodzić różne metody produkcji.

    Podczas gdy skupimy się bardziej na aspekcie drzwi i okien, przejdźmy najpierw do kilku rodzajów szkła dekoracyjnego, o których być może nie słyszeliście. Większość może być stosowana w aplikacjach okiennych i drzwiowych, a także w innych zastosowaniach mieszkaniowych.

Szklane drzwi mogą być wspaniałym atutem, jeśli chodzi o zwiększenie naturalnego oświetlenia w domu i ogólnej energii. W rzeczywistości zwiększenie naturalnego oświetlenia w domu może poprawić nastrój. Według ostatnich badań Northwestern Medicine i University of Illinois , zwiększenie naturalnego oświetlenia może prowadzić do uczucia szczęścia, spokoju i wydajności. W zależności od poziomu szkła ochronnego zastanów się, czy chcesz lub potrzebujesz więcej oświetlenia w przedniej części domu.

  1. Typ / materiały drzwi

Jakiego typu drzwi chcesz jako drzwi frontowe? Oprócz projektu szkła, musisz wziąć pod uwagę rodzaj drzwi (pojedyncze lub podwójne), huśtawka (inswing lub outswing) i położenie zawiasów. Większość drzwi jest budowana z domieszką, w kierunku domu, ale określ, czy jest to możliwe dzięki projektowi domu

Nazwa produktu

Haftowane szkło / Inlay Glass / Stained Inlay Glass / Stained Glass

Produkcja SYSEN GLASS FACTORY
Rozmiar

Normalny rozmiar: 0,8 m * 2 m
Maksymalny rozmiar: 1,8 m * 2,4 m

Grubość Szkło hartowane 3 mm / 4 mm + szkło hartowane 6 mm / 8 mm / 10 mm Metal + 3 mm / 4 mm
Kształt Pływak, Krzywa
Materiał

Szkło laminowane: szkło hartowane, witraże;
Inlay Metal: miedź, cynk lub inne metale.

Technika Hartowane, barwione, izolujące, laminowane
Podanie Normalny używany we wnętrzu - drzwi, okno, ścianka działowa, dach, ekran, ściana itp.
Życie Powyżej 30 lat

Ponadto musisz zdecydować, które materiały będą najlepsze dla Twoich drzwi. Porozmawiaj z projektantem drzwi / projektantem wnętrz, aby dowiedzieć się, jakiego rodzaju drewna, stali i materiałów szklanych chcesz. Należy pamiętać, że niektóre materiały będą bardziej energooszczędne niż inne i mogą pomóc obniżyć rachunki za energię. Kupując materiały do ​​drzwi, spójrz na swoje opcje dodatkowej izolacji drzwi.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Teksturowane szkło Haftowane szkło / wkładka Szkło hartowane szkło bezpieczne czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.