Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySzkło o efektywności energetycznej

Ochrona środowiska Wyczyść izolowane Energooszczędne szkło do zimnych klimatów

Orzecznictwo
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteś uczciwym dostawcą, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z U

—— Louis

Jakość jest bardzo dobra i warto polegać

—— Amy

Im Online Czat teraz

Ochrona środowiska Wyczyść izolowane Energooszczędne szkło do zimnych klimatów

Chiny Ochrona środowiska Wyczyść izolowane Energooszczędne szkło do zimnych klimatów dostawca
Ochrona środowiska Wyczyść izolowane Energooszczędne szkło do zimnych klimatów dostawca Ochrona środowiska Wyczyść izolowane Energooszczędne szkło do zimnych klimatów dostawca

Duży Obraz :  Ochrona środowiska Wyczyść izolowane Energooszczędne szkło do zimnych klimatów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 KAWAŁEK
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: silne morze godne drewniane tworzy papier przeplatany
Czas dostawy: 25 DNI
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 100000 PIECEC MIESIĄC
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Struktura: Hollow, Solid Klasy jakości: Hartowalne
Kolor: czysty, szary, zielony, niebieski, brązowy Klasy jakości: wykorzystanie budowlane, wykorzystanie mebli i tak dalej
typu: Szkło float Technika: Szkło bezbarwne, szkło hartowane, szkło barwione

energooszczędna izolowana cieplnie szkło niskoemisyjne Szkło termoizolacyjne ze szkłem kuloodpornym

Szkło izolacyjne jest produkowanym wyrobem szklanym utworzonym przez podzielenie przestrzeni na dwa lub więcej arkuszy szkła, używając szerokości kurtyny za pomocą aluminiowego skrzydła, mającego wnętrze wypełnionego skutecznym sitem molekularnym jako chłonnym, a następnie przeprowadzeniu klejenia z gumą uszczelniającą o dużej wytrzymałości. w celu zagwarantowania skuteczności szkła izolacyjnego należy zastosować podwójne uszczelnienie, pierwsze uszczelnienie wykorzystuje chlorobutyl, drugie uszczelnienie jest kleją polisiarczkową lub silikonowym klejem strukturalnym i może być dobierane przez instalację klienta.

Wydajność cieplna

Oszczędność cieplna szkła izolacyjnego jest stosunkowo idealna wśród obecnie wszystkich produktów z głębokiej obróbki szkła i jest w stanie skutecznie zredukować wartość współczynnika przenikania ciepła. Szkło może znacznie zmniejszyć współczynnik przenikania ciepła w wysokim stopniu po naładowaniu gaz obojętny, taki jak gaz neonowy, argonowy i helowy.

Izolacja akustyczna

Ogólnie, szkło izolacyjne może zmniejszyć hałas o około 30 decybeli i raz naładowany gazem obojętnym, szkło izolacyjne może jeszcze bardziej zmniejszyć hałas na poprzednim poziomie o około 5 decybeli.

Nie ma rosy w niskich temperaturach

Drobna suszarka jest wypełniona listwami dystansowymi, szkło izolacyjne może skutecznie absorbować parę wodną wnęki szklanej izolacji, która może przeniknąć z zewnątrz tak, aby zapewnić całkowite wyschnięcie w wnęce szklanej izolacji, dzięki czemu uniknąć roszenia.

PODANIE

Jest szeroko stosowany w różnego rodzaju budynkach ścianach kurtynowych drzwi i okien, przegród wewnętrznych i zamrażalników wewnętrznych.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkty mogą być losowo połączone przez przezroczyste szkło, szkło kolorowe, szkło hartowane, szkło powlekane, szkło typu low-e, szkło typu sandwich, szkło szlachetne itp.

Co to są szyby zespolone z podwójnymi szybami?

Izolacja szklana (IGU) łączy wiele szyb z pojedynczym okienkiem. Większość szkół IGU jest podwójnie oszklona (dwie szyby ze szkła) z trzema szybami (trzykrotne szyby) lub częściej staje się bardziej powszechna ze względu na wyższe koszty energii. Tafle szkła w IGU są oddzielone przez przekładkę i pozostałą warstwę powietrza lub gazu. Szkło jest następnie montowane w ramy okienne, które są szersze, aby pomieścić dwie szyby.

Korzyści z podwójnego oszklenia

Podwójnie oszklone okna są idealnym, energooszczędnym wyborem, z dodatkową zaletą minimalizowania hałasu. Uszczelniona szczelina powietrzna pomiędzy dwiema szybami działa jako dodatkowa warstwa izolacji. Ta dodatkowa oporność cieplna zmniejsza ilość ciepła wydzielanego zimą i utrzymuje dom w bardziej komfortowej temperaturze. Podwójne szyby mają latem odwrotny efekt, zapobiegając niepożądanym upływom ciepła. Ta dodatkowa izolacja zmniejsza uzależnienie od sztucznych grzejników i klimatyzatorów i może w końcu zmniejszyć koszty energii.

Kiedy znajdujesz się w pobliżu okna, komfort szkła zależy również od temperatury szkła. Przy podwójnym oszkleniu trudno jest przenosić niepożądaną temperaturę zewnętrzną, pozostawiając szybę wewnętrzną w pobliżu temperatury pokojowej. Podwójne szyby zmniejszają również skraplanie, co może powodować niezdrowe formowanie pleśni.

Uszczelnione podwójne szyby skutecznie redukują hałas o średnim i wysokiej częstotliwości, takie jak ludzki głos. Różnica grubości szkła między szybami wewnętrznymi i zewnętrznymi poprawi dźwięk jeszcze bardziej.

Podwójnie oszklone okna są uważane za bezpieczniejsze w porównaniu do standardowych okien pojedynczych okien. Dwa arkusze szkła są dużo trudniejsze do złamania niż jeden, a nawet większe bezpieczeństwo można określić szkło hartowane lub laminowane.

Czego szukać

Ilość przestrzeni między szybami

Typowa przestrzeń pomiędzy panelami wynosi od 6 mm do 20 mm. Zaleca się minimalną przestrzeń 12 mm, aby uzyskać optymalną wydajność termiczną. Alternatywnie, w celu zapewnienia dobrej kontroli akustycznej i redukcji hałasu o małej częstotliwości, takich jak ruch i samolot, zaleca się maksymalną szczelinę powietrzną 150 mm lub większą. Należy zauważyć, że takie duże szczeliny pozwalają na konwekcję między szybami i zmniejszyć wydajność izolacji.

Energooszczędne Low-E Hartowane szkło
Podanie Płaskie Temperowane Grubość (mm) Tolerancja (mm) Bent Tempered (mm)
Min (mm) Maks. (Mm)
Specjalny panel szklany 50 x 50 250 x 250 2 - 8 ± 0,2

Szkło Urządzenia AGD

Szkło Prysznicowe

Szkło meblowe

150 x 150 1500 x 4000 2,85-12 ± 0,5 lub ± 1 Łuk: ≤500, R≥350; Grubość ≥4mm; L≤2000
Łuk: ≤1000; 450 Rs; Grubość ≥4mm; L≤2000
Łuk: ≤600; R350; Grubość ≥ 2,85mm; L≤1500
Szkło architektoniczne 300 x 300 2440x5480mm 3 - 19

± 1 lub ± 2

Lub ± 3

Grubość: 5 lub 6mm; R1000
Grubość: 8-12mm; R≥1500
Grubość: 15-19mm; R≥ 2000

Szczegóły kontaktu
Changshu Sysen glass products Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: info

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)