Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySzkło o efektywności energetycznej

podwójne szyby Piękne Energooszczędne szkło przenosi pojedyncze oszklenie ciepła wewnętrznego

Orzecznictwo
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteś uczciwym dostawcą, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z U

—— Louis

Jakość jest bardzo dobra i warto polegać

—— Amy

Im Online Czat teraz

podwójne szyby Piękne Energooszczędne szkło przenosi pojedyncze oszklenie ciepła wewnętrznego

Chiny podwójne szyby Piękne Energooszczędne szkło przenosi pojedyncze oszklenie ciepła wewnętrznego dostawca
podwójne szyby Piękne Energooszczędne szkło przenosi pojedyncze oszklenie ciepła wewnętrznego dostawca podwójne szyby Piękne Energooszczędne szkło przenosi pojedyncze oszklenie ciepła wewnętrznego dostawca

Duży Obraz :  podwójne szyby Piękne Energooszczędne szkło przenosi pojedyncze oszklenie ciepła wewnętrznego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 KAWAŁEK
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: mocne morze godny drewniane tworzy z przekładanymi papierem
Czas dostawy: 25 DNI
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 100000 PIECEC MIESIĄCA
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Struktura: Hollow, Solid Klasy jakości: Temperable
Kolor: przezroczysty, szary, zielony, niebieski, brązowy Klasy jakości: użytkowanie konstrukcji, użytkowanie mebli i tak dalej
typu: Szkło float Technika: Przezroczyste szkło, szkło hartowane, przyciemniane szkło

Energooszczędne oszklenie to termin używany do opisu podwójnego oszklenia lub potrójnego oszklenia w nowoczesnych oknach w domach. W przeciwieństwie do oryginalnych pojedynczych szyb lub starych podwójnych szyb, energooszczędne przeszklenie zawiera szkło powlekane (o niskiej emisyjności), aby zapobiec ucieczce ciepła przez okna. To sprawia, że ​​okna są wysoce izolujące termicznie, co poprawia efektywność energetyczną domu i pomaga zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za ogrzewanie.

Szkło niskoemisyjne (lub szkło niskoemisyjne, jak się go powszechnie nazywa) to rodzaj energooszczędnego szkła, którego zadaniem jest zapobieganie ucieczce ciepła przez okna na zimno. Szkło niskoemisyjne, takie jak Pilkington K Glass ™, ma niewidoczną powłokę, która znacznie zmniejsza przenoszenie ciepła i odbija ciepło wewnętrzne z powrotem do pokoju.

Niestety, wiele starszych podwójnych szyb nie zawiera szkła o niskiej emisyjności i dlatego nie jest energooszczędne. Zastępując istniejące szkło okienne szybami niskoemisyjnymi, można poprawić efektywność energetyczną domu, zmniejszyć miesięczne rachunki i zmniejszyć wielkość emisji dwutlenku węgla. Szyby niskoemisyjne Pilkington mogą sprawić, że Twój dom stanie się ponad dwukrotnie bardziej energooszczędny w porównaniu ze starszymi podwójnymi szybami bez powłoki niskoemisyjnej.

Szkło niskoemisyjne jest niezbędne w przypadku pomieszczeń lub budynków o dużym udziale okien lub szklanych drzwi, takich jak ogrody zimowe i słoneczne. Zastosowanie szyby niskoemisyjnej pomaga utrzymać ciepło nawet w zimie, umożliwiając wygodne korzystanie z tych pomieszczeń przez więcej miesięcy w roku. Szkło niskoemisyjne jest również zalecane do okien skierowanych na północ lub wschód, gdzie można oczekiwać większej części strat ciepła. W przypadku przeszkleń od strony południowej i zachodniej, w których przegrzanie może stanowić problem w miesiącach letnich, instalator może zalecić stosowanie szkła chroniącego przed słońcem, takiego jak Pilkington Activ SunShade ™ .

Czym są szyby z podwójnymi szybami?

Izolowana szyba zespolona (IGU) łączy wiele szyb w jeden system okien. Większość IGU jest podwójnie szklona (dwie tafle szkła) z trzema szybami (potrójne szyby) lub bardziej powszechnymi ze względu na wyższe koszty energii. Szyby szklane w IGU są oddzielone przekładką i nieruchomą warstwą powietrza lub gazu. Szkło jest następnie montowane w ramach okiennych, które są szersze, aby pomieścić dwie szyby.

Zalety podwójnych szyb

Okna z podwójnymi szybami to idealny wybór energooszczędny z dodatkową zaletą minimalizacji hałasu. Uszczelniona szczelina powietrzna między dwoma szybami działa jak dodatkowa warstwa izolacji. Ta dodatkowa odporność termiczna zmniejsza ilość ciepła uciekającego w zimie i utrzymuje dom w bardziej komfortowej temperaturze. Podwójne szyby mają efekt odwrotny w lecie, zapobiegając przedostawaniu się niepożądanego ciepła do domu. Ta dodatkowa izolacja zmniejsza zależność od sztucznych grzejników i klimatyzatorów i może ostatecznie obniżyć koszty energii.

Gdy jesteś blisko okna, na komfort wpływa również temperatura szkła. Dzięki podwójnym szybom trudniej jest przenosić niepożądaną temperaturę zewnętrzną, pozostawiając wewnętrzną szybę zbliżoną do temperatury pokojowej. Podwójne szyby zmniejszają również kondensację, która może powodować niezdrowe tworzenie się pleśni.

Uszczelnione podwójne szyby są skuteczne w redukcji hałasu o średniej do wysokiej częstotliwości, takiego jak głos ludzki. Różnica grubości szkła między szybą wewnętrzną i zewnętrzną jeszcze bardziej poprawi tłumienie dźwięku.

Okna z podwójnymi szybami są uważane za bezpieczniejszą opcję w porównaniu ze standardowymi szybami pojedynczymi. Dwie tafle szkła są o wiele trudniejsze do rozbicia niż jedna, a dla jeszcze większego bezpieczeństwa można wybrać szkło hartowane lub laminowane.

Energooszczędne szkło do Twojego domu

Wymiana ciepła utraconego przez okna może być kosztowna, więc nie wyrzucaj pieniędzy z okna! Zainstaluj energooszczędne okna o niskiej emisyjności (niskoemisyjne), aby zmniejszyć rachunki za ogrzewanie nawet o 20% rocznie.

Możesz także zadowolić się tym, że oszczędzasz nie tylko pieniądze. Używanie produktu z naszej energooszczędnej gamy szkła w oknach zmniejszy emisję CO 2 w domu, dzięki czemu ślad węglowy będzie mniejszy, a dom bardziej przyjazny dla środowiska.

Oferujemy szeroką gamę energooszczędnych oszkleń pasujących do każdego rodzaju nieruchomości, od nowoczesnego domu do starszego tradycyjnego domu w stylu.

Podanie Płasko Hartowane Grubość (mm) Tolerancja (mm) Wygięte hartowane (mm)
Min (mm) Max (mm)
Specjalny szklany panel 50 x 50 250 x 250 2 - 8 ± 0,2

Szkło AGD

Szkło prysznicowe

Szkło meblowe

150 x 150 1500 x 4000 2,85 - 12 ± 0,5 lub ± 1 Łuk: ≤500; R≥350; Grubość ≥ 4 mm; L≤2000
Łuk: ≤1000; R≥450; Grubość ≥ 4 mm; L≤2000
Łuk: ≤600; R≥350; Grubość> 2,85 mm; L≤1500
Szkło architektoniczne 300x300 2440x5480mm 3 - 19

± 1 lub ± 2

Lub ± 3

Grubość: 5 lub 6 mm; R≥1000
Grubość: 8-12 mm; R≥1500
Grubość: 15-19 mm; R≥2000

Szczegóły kontaktu
Changshu Sysen glass products Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: info

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)