Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySzkło o efektywności energetycznej

Jasna, piękna, energooszczędna szklana izolacja termiczna do zimnych klimatów

Orzecznictwo
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteś uczciwym dostawcą, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z U

—— Louis

Jakość jest bardzo dobra i warto polegać

—— Amy

Im Online Czat teraz

Jasna, piękna, energooszczędna szklana izolacja termiczna do zimnych klimatów

Chiny Jasna, piękna, energooszczędna szklana izolacja termiczna do zimnych klimatów dostawca
Jasna, piękna, energooszczędna szklana izolacja termiczna do zimnych klimatów dostawca Jasna, piękna, energooszczędna szklana izolacja termiczna do zimnych klimatów dostawca

Duży Obraz :  Jasna, piękna, energooszczędna szklana izolacja termiczna do zimnych klimatów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 KAWAŁEK
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: mocne morze godny drewniane tworzy z przekładanymi papierem
Czas dostawy: 25 DNI
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 100000 PIECEC MIESIĄCA
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Struktura: Hollow, Solid Klasy jakości: Hartowalne
Kolor: czysty, szary, zielony, niebieski, brązowy Klasy jakości: wykorzystanie budowlane, wykorzystanie mebli i tak dalej
typu: Szkło float Technika: Szkło bezbarwne, szkło hartowane, szkło barwione

Oszczędność energii Izolowane szkło niskoemisyjne Szyba izolacyjna ze szkła kuloodpornego

światło Wyczyść piękne, energooszczędne szkło do zimnych klimatów

Szyba zespolona jest wytwarzana z wyrobu szklanego utworzonego przez podzielenie przestrzeni z dwoma lub większą liczbą arkuszy szklanych za pomocą szerokości kurtyny za pomocą aluminiowego skrzydła okiennego, w którym wnętrze wypełnione jest skutecznym sitem molekularnym jako absorbentem, a następnie przepuszcza się przy użyciu gumy uszczelniającej o wysokiej wytrzymałości. należy zastosować podwójne uszczelnienie w celu zagwarantowania działania szkła izolacyjnego, pierwsze uszczelnienie wykorzystuje chlorobutyl, drugie uszczelnienie to klej polisulfidowy lub silikonowy strukturalny klej uszczelniający i może być wybrane przez sposób instalowania klienta.

Wydajność cieplna

Wydajność izolacji termicznej szyb zespolonych jest stosunkowo idealna wśród obecnie wszystkich głęboko przetworzonych produktów szklanych i jest w stanie skutecznie obniżyć wartość współczynnika przenikania ciepła U.Takie szkło może znacznie obniżyć współczynnik przenikania ciepła w dużym stopniu po naładowaniu za pomocą gaz obojętny, taki jak neon, argon i hel.

Izolacja akustyczna

Ogólnie rzecz biorąc, szkło izolacyjne może zmniejszyć hałas o około 30 decybeli i po naładowaniu gazem obojętnym, szkło izolacyjne może dodatkowo zmniejszyć hałas z poprzednich etapów o około 5 decybeli.

Brak rosy w niskich temperaturach

Wystarczająca ilość susz jest wypełniona prętami dystansowymi, szkło izolacyjne może skutecznie pochłaniać parę wodną z pustej szyby izolacyjnej i która prawdopodobnie przedostaje się z zewnątrz, aby zapewnić absolutne wysuszenie pustej szyby izolacyjnej, unikając w ten sposób zdzierania.

PODANIE

Jest szeroko stosowany w różnego rodzaju budynkach, ścianach osłonowych, drzwiach i oknach, przegrodach wewnętrznych i zamrażarkach wewnętrznych.

RODZAJ PRODUKTU:

Produkty mogą być losowo łączone przez szkło przezroczyste, szkło barwione, szkło hartowane, szkło powlekane, szkło niskoemisyjne, szkło typu sandwich, szkło szkliwione itp.

Czym są okna z podwójnymi szybami?

Szyba zespolona (IGU) łączy wiele szyb w jeden system okienny. Większość szyb zespolonych ma podwójne szyby (dwie tafle szkła) z trzema szybami (potrójne szyby) lub więcej, które stają się bardziej powszechne ze względu na wyższe koszty energii. Tafle szkła w IGU są oddzielone przekładką i nieruchomą warstwą powietrza lub gazu. Szkło jest następnie montowane w ramy okienne, które są szersze, aby pomieścić dwie szyby.

Zalety podwójnego oszklenia

Okna z podwójnymi szybami to idealny wybór energooszczędny, a dodatkową zaletą jest minimalizacja hałasu. Uszczelniona szczelina powietrzna między dwiema szybami działa jako dodatkowa warstwa izolacji. Ten dodatkowy opór cieplny zmniejsza ilość ciepła uciekającego w zimie i utrzymuje dom w bardziej komfortowej temperaturze. Podwójne szklenie ma efekt odwrotny w lecie, zapobiegając przedostawaniu się niechcianego ciepła do domu. Ta dodatkowa izolacja zmniejsza twoje zaufanie do sztucznych grzejników i klimatyzatorów i może ostatecznie obniżyć koszty energii.

Kiedy znajdujesz się blisko okna, na twoją wygodę wpływa również temperatura szkła. Przy podwójnych szybach trudniej jest przeniknąć niepożądaną temperaturę zewnętrzną, pozostawiając wewnętrzną szybę blisko temperatury pokojowej. Podwójne oszklenie również zmniejsza kondensację, co może skutkować niezdrowym tworzeniem się pleśni.

Uszczelnione podwójne szyby skutecznie redukują hałas o średniej i wysokiej częstotliwości, taki jak ludzki głos. Różnica w grubości szkła między szybą wewnętrzną i zewnętrzną jeszcze bardziej poprawi redukcję dźwięku.

Okna z podwójnymi szybami są uważane za bezpieczniejsze w porównaniu ze standardowymi szybami pojedynczymi szybami. Dwie tafle szkła są trudniejsze do złamania niż jedna, a dla jeszcze większego bezpieczeństwa można określić szkło hartowane lub laminowane.

Czego szukać

Ilość przestrzeni między szybami

Typowa przestrzeń między szybami wynosi od 6 mm do 20 mm. Minimalna przestrzeń 12 mm jest zalecana dla uzyskania optymalnej wydajności cieplnej. Alternatywnie, aby uzyskać dobrą kontrolę akustyczną i zmniejszyć hałas o niskiej częstotliwości, taki jak ruch drogowy i samolot, zalecana optymalna szczelina powietrzna wynosi 150 mm lub więcej. Należy zauważyć, że takie duże szczeliny umożliwiają konwekcję pomiędzy szybami i zmniejszają izolacyjność.

Energooszczędne szkło hartowane niskoemisyjne
Podanie Płaski Tempered Grubość (mm) Tolerancja (mm) Bent Hartowany (mm)
Min (mm) Max (mm)
Specjalny szklany panel 50 x 50 250 x 250 2 - 8 ± 0,2

Szkło do zastosowań domowych

Szkło prysznicowe

Szkło meblowe

150 x 150 1500 x 4000 2,85 - 12 ± 0,5 lub ± 1 Łuk: ≤500; R≥350; Grubość ≥4 mm; L≤2000
Łuk: ≤ 1000; R≥450; Grubość ≥4 mm; L≤2000
Łuk: ≤600; R≥350; Grubość ≥2,85 mm; L≤1500
Szkło architektoniczne 300 x 300 2440 x 5480 mm 3 - 19

± 1 lub ± 2

Lub ± 3

Grubość: 5 lub 6 mm; R≥1000
Grubość: 8-12 mm; R≥1500
Grubość: 15-19 mm; R≥2000

Szczegóły kontaktu
Changshu Sysen glass products Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: info

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)