Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktySzkło o efektywności energetycznej

Płynny Czysty Efektywnie Energooszczędny Konserwacja Cieplna Wbudowany W Desiccant

Orzecznictwo
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
dobra jakość Szkło z kutego żelaza na sprzedaż
Opinie klientów
Jesteś uczciwym dostawcą, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy z U

—— Louis

Jakość jest bardzo dobra i warto polegać

—— Amy

Im Online Czat teraz

Płynny Czysty Efektywnie Energooszczędny Konserwacja Cieplna Wbudowany W Desiccant

Chiny Płynny Czysty Efektywnie Energooszczędny Konserwacja Cieplna Wbudowany W Desiccant dostawca
Płynny Czysty Efektywnie Energooszczędny Konserwacja Cieplna Wbudowany W Desiccant dostawca Płynny Czysty Efektywnie Energooszczędny Konserwacja Cieplna Wbudowany W Desiccant dostawca Płynny Czysty Efektywnie Energooszczędny Konserwacja Cieplna Wbudowany W Desiccant dostawca

Duży Obraz :  Płynny Czysty Efektywnie Energooszczędny Konserwacja Cieplna Wbudowany W Desiccant

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHANGSHU CHINY
Nazwa handlowa: SYSEN
Orzecznictwo: IGCC IGMA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 KAWAŁEK
Cena: negotiable
Szczegóły pakowania: Silne morze godne drewniane tworzy papier przeplatany
Czas dostawy: 25 DNI
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 100000 PIECEC MIESIĄC
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Zgodnie z wymaganiami klienta: Zgodnie z wymaganiami klienta Specyfikacja: Zgodnie z wymaganiami klienta
Kolor: Jasne, szare, zielone, niebieskie, brązowe Klasy jakości: Wykorzystanie konstrukcji, wykorzystanie mebli i tak dalej
typu: Szkło float Technika: Przezroczyste szkło, szkło hartowane, szkło kolorowe

Bezbarwna szkło energetyczne mini szkło konserwacyjne, wbudowany środek osuszający

Instalowanie okien z energooszczędnymi podwójnymi lub potrójnymi szybami zapewnia wiele korzyści :

 • Poprawia efektywność energetyczną domu
 • Zmniejsza zużycie energii
 • Oszczędza pieniądze na rachunkach za ogrzewanie
 • Bardziej efektywne niż pojedyncze szyby lub standardowe podwójne szyby
 • Zapewnia jakość i gwarancję, którą można oczekiwać od wiodącej marki
 • Wyprodukowano według najwyższych europejskich standardów jakości
 • Dostępne od instalatorów okien w różnych typach ramek

Jak działa Szkło Oszczędne Energii?

Ciepło płynie zawsze w kierunku zimna. Dlatego szkło okienne bez powłoki niskoemisyjnej pochłania ciepło z domu i emituje je na zimną powierzchnię zewnętrzną, gdzie jest utracone. Szkło typu low-e ma specjalną powłokę, która jest słabym chłodnikiem ciepła i nie pozwala na przenoszenie ciepła na zewnątrz. Zamiast tego powłoka niskoemisyjna odzwierciedla ciepło z powrotem do pomieszczenia.

 • Energia jest pochłaniana przez szkło, gdy przechodzi przez. Wchłaniana energia nagrzewa szkło. Energia, która weszła do przestrzeni życiowej, jest również absorbowana przez przedmioty w pokoju, takie jak meble i dywany. Te elementy również są rozgrzane przez energię.
 • Ciepłe przedmioty ponownie emitują energię i obejmują to ogień i grzejniki wewnątrz pomieszczenia oraz ciepłe meble. Ta ponownie emitowana energia nie jest już krótkotrwała promieniowaniem, więc energia teraz podróżuje z powrotem do niskiego okna, jak promieniowanie długiego promieniowania.
 • Szkło niskoemisyjne nie pozwala na emitowanie dłuższego promieniowania o długości fali od powleczonej powierzchni o małej e i jest skutecznym odbłyśnikiem. Energia, która weszła do pomieszczenia i energia cieplna, która była już obecna, jest odbijana od szkła low-e. Nawet szkło, które zostało ogrzane energią przechodzącą przez nią emituje długą energię falową i może ją wysłać w dwóch kierunkach. Niektóre są wysyłane z powrotem do atmosfery, a niektóre do środka budynku.
 • Rezultatem jest neutralny wygląd szkła, który pozwala na energię i zapobiega nagrzewaniu się.

Po umieszczeniu szkła o niskiej zawartości szkła w podwójnej lub trzykrotnej szybie zespolonej zmieniane są indywidualne temperatury szyby. W miarę utrzymywania większej ilości ciepła szyba zewnętrzna ze szkła nie jest podgrzewana energią, a wewnętrzna szyba utrzymuje więcej ciepła i staje się cieplejsza. Ma to dwa efekty. W pobliżu okien są mniej zimnych przeciwieństw, a ryzyko spadku kondensacji na szkle jest mniejsze. W ten sposób szyby niskoemisyjne zapobiegają nie tylko utracie ciepła, ale również ciepłem w chłodniejszych miesiącach roku.

Wartość współczynnika U w energooszczędnych oszkleniach

Szybkość, z jaką szkło emituje ciepło z budynku jest mierzona przez wartość U. Wartość U jest mierzona w W / m2K (Watts per square meter per Kelvin temperature difference). Im większa liczba, tym większa jest utrata ciepła.

Przykład oszczędności strat ciepła

Jeśli masz dom, który ma 20 m 2 szkła, a jego wartość U wynosi 5,8 (pojedyncze szyby) i jest o 10 stopni chłodniejsza od wewnątrz, wtedy tracisz 1160 Watts (= 5,8 X 20 X 10). Jest to szybkość utraty większa niż jeden słupek przy pożarze elektrycznym. Dzięki wymianie szkła na produkt o niskiej żywotności wartość współczynnika U może wynosić 1,5, a teraz tracisz tylko 300 W (prawie jedna czwarta strat ciepła).

Ulepszone uszczelnienia okienne i projektowanie proofów poprawiają również ogólną izolacyjność okna, co pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej energii. Innym aspektem efektywności energetycznej jest zdolność szkła do przekazywania ciepła. U-wartość nieruchomości i szybkość, z jaką ciepło jest dopuszczone do budynku, jest dokładniejszą oceną skuteczności szkła. Całkowita transmitancja szkła (lub bardziej poprawnie całkowita transmitancja ciepła słonecznego lub wartość g) jest wartością podaną dla szkła. Im wyższa liczba, tym lepiej dla uzyskania ciepła, co jest celem w większości sytuacji wewnętrznych. Typowo szklane typy można porównać przy użyciu wartości U i wartości g.

Współczynnik cieniowania

Innym rozwiązaniem stosowanym przy porównywaniu typów szkła typu niskotemperaturowego jest współczynnik cieniowania. Współczynniki cieniowania porównują właściwości przepuszczalności światła słonecznego szkła krótkimi i długimi długościami fal. Proporcja energii, którą każda szkło pozwala na porównanie z powrotem do znormalizowanego cienkiego szkła bezbarwnego o znanych właściwościach. Współczynniki cieniowania podane są dla energii fal krótkich, energii długiej fali, a obie połączone w całkowity współczynnik cieniowania. Kieliszek o stosunkowo dużym współczynniku osłabienia długiego fali pochłania dużo energii i ponownie ją wypromieniowuje do budynku. Prawdopodobnie jest to kolorowy, bardzo chłonny szkło. Informacje te są szczególnie interesujące dla architektów, a także dla inżynierów ogrzewania i wentylacji, ponieważ mogą obliczać obciążenia ogrzewania i chłodzenia budynku, gdy wiedzą, ile energii przechodzi lub uchodzi z budynku.

Szczegóły kontaktu
Changshu Sysen glass products Co. Ltd.

Osoba kontaktowa: info

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)